Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ławka na Wzgórzu

Go down 
+5
kessler
Solange
Karen
walter
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:37 pm

zastanawiał się właśnie intensywnie nad tym, czy uda mu sie ją przenocować. to znaczy czy edward nie będzie miał nic przeciwko. później jednak zajął się jej płaszczykiem, który miał jeszcze jeden tylko guzik, który właśnie rozpiął. był pewien, ze nie będzie jej zimno.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:43 pm

d. lubiła pojedyncze przygody w nietypowych miejscach. miała już w swojej 'kolekcji' dach budynku, schowek na miotły, a nawet gabinet dziekana. to ostatnie było dość niebezpieczne, dlatego na samo wspomnienie była z siebie dumna. pomogła mu wyplatać się z płaszcza i została w samej sukience w w granatowo-czerwoną kratę.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:46 pm

pomyslał, ze ma zdecydowanie wielkie szczęście, kiedy zdjęła płaszcz. walter natomiast udawał przed samym sobą uczciwego, i pewnie gdyby zakochał się na zabój, to nigdy by nie zdradził. tyle, że nikogo nie miał, więc nie czuł się zobowiązany do celibatu.
objął ją w pasie i przysunął bliżej niebie, nie wiem, żeby mieli kontakt większą powierzchnią ciała. i miział ja po plecach drugą ręką.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:51 pm

nie odczuwała teraz zimna. uświadomiła sobie, że spotkanie kogoś o tej porze zawsze kończy się tak samo. nie była pewna czy w. nie chodzi czasem z jedną z jej koleżanek, ale jakoś nie obchodziło ją to za bardzo. po prostu go całowała i poddawała się pieszczotą.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:57 pm

łaskotał ją, z braku lepszego słowa, palcami po szyi. nie wiem jak, ale jakoś posadził ją sobie na kolanach i przesuwał dłoń stopniowo coraz wyżej az dotarł pod stosunkowo krótka sukienkę. i teraz czekał, nie przechodził nigdy od razu do sedna, bo twedy i on i dziewczyna byli bardziej nakręceni.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:02 pm

jak zwykle miała przyspieszony oddech. jej dłoń wylądowała na jego zapięciu od paska. bawiła się klamrą z braku laku. wolała, żeby to on pierwszy dobrał się jej do majtek. nie lubiła wychodzić na nie wyżytą małolatę.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:09 pm

i tak wyszła ;d
więc się powoli dobierał, no. jego palce majstrowały przy koronkowym wykończeniu fig czy co tam było. aż w końcu zaczął robić jej dobrze dłonią, lubił to. zawsze nakręcała go reakcja.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:13 pm

łotewa ;>
d. również to lubiła, bo w taki sposób szybciej dochodziła etc. odchyliła głowę do tyłu i przymknęła oczy. moja wena ucieka sori.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:18 pm

spoczko. więc: wyciągnął rękę z jej gaci, zesadził ją z kolan i powiedział:
- bo to do zobaczenia na chemii - uśmiechnął się i poszedł.
bo jak uciekła wena to nie ma co.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:19 pm

właśnie, zgadzam się.
no to poszła sobie do pokoju, spać ot co.
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 8:57 am

leżała na owej ławce wielce skacowana po jakiejś wczorajszej imprezie, próbowała opalić twarz do jakiś nikłych promieni słonecznych.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:03 am

ojej, ja w sumie to mam mini kaca, a duzego moralnego!
-effie, bo się spieczesc-usdiał na trawie obok ławki i spojrzał na nią badawczo.-wiesz, byłem dziś na terapii...-zatrzymal się, chociaz chcial coś dopowiedziec ;d
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:08 am

ja dopiero jutro będę mieć kaca. xd
podniosła się gwałtownie gdy usłyszała jego głos. - byłeś dziś na terapii i? - spojrzała na niego pytająco, w końcu wyczuła, że przerwał w połowie zdania, a ona tak nie lubiła!
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:10 am

-no tak byłem, własnie to powiedziałem-zachował stoicki spokoj, w duchu jednak śmiał się do łez, bo lubił odpowiadać tylko na pytania, a nie na ich treść xd
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:15 am

- to dobrze, że byłeś. - uśmiechnęła się i wcale nie chciała wdrążać się w owy temat, bo nie była osobą nachalną i nie potrzebowała zawsze wszystkiego wiedzieć. - są jakieś postępy? - zapytała, tak na zakończenie tematu o terapii. ;d
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:19 am

-byłem dziś ostatni raz-jego usta stopniowo formowały się w coraz większy usmiech, po czym dalej się juz nie dalo ;d był taki szczęsliwy! a wszystko dzieki bibliotekarce i woznemu!
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:26 am

- ostatni raz?! - aż ze zdziwienia otworzyła buzię, nie wiedziała, że woźny i bibliotekarka tak na niego podziałają. - cieszę się, że już wszystko jest dobrze. - powiedziała ze szczerym uśmiechem, który pojawił się na jej twarzy po chwili.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:30 am

mamy tyle samo postow, jak fajnie ;d
-tak-cmoknął ją w policzek i polozyl się na plecach. wszystko po nim teraz spływało jak deszcz. jak juz mowilam, szczescie jego nie zna granic.-chodz tu do mnie-mruknął z tej ziemi.
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:37 am

jesteśmy zsynchronizowane co do postów. ;d
ona też była szczęśliwa, mimo, że nie można było tego po niej poznać, bo nie zawsze to okazywała. zwlekła się z ławki i podpełzła na kolanach do harry'ego. położyła się obok niego, na owej trawie. głowę skierowała w bok i patrzyła na jego idealny profil.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:40 am

spojrzał na nią kątem oka i uśmiechnął się. zaczął się bawić jej rękawkiem od sweterka.
-a ty? co robiłas ostatnio?
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:52 am

mrr, a miała taki ładne sweterek, z dekoltem z serek i rombami bo takie są naj. - ja? hm, uczyłam się, imprezowałam, uczyłam się, imprezowałam i może nawet trochę tęskniłam za tobą. - mrugnęła oczkiem i uśmiech na jej twarzy stał się jeszcze bardziej promienisty.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:52 am

/ postowo kompatybilne xd
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:57 am

-to miłe-zblizyl się do niej i wiedzial, ze to jest ten moment! ;d na pocałunek ;d więc ją pocałował.-ja także tęskniłem za tobą, wiesz, w sensie, że za twoją osobą, a nie za twoim ciałem, rozumiesz? znaczy, twoje ciało jest idealne i kocham je, ale wiesz o co chodzi, prawda?-to bylo takie pogmatwane, przypomnijmy, ze chlopak nigdy wczesniej nie był zakochany ;d
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:04 am

zapomniała dodać, że brakuje jej jego pocałunków również, ale gdy ją pocałował to już straciło znaczenie, cóż, zakochała się w jego ustach i oczywiście nie tylko w tym! - oczywiście, że wiem. - pogłaskała go po policzku. - to znaczy, że jestem dla ciebie kimś więcej niż tylko dziewczyną do seksu i że interesuje cię również mój charakter. - podsumowała jego wypowiedź. ;d
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:11 am

-całkiem zgrabnie powiedziane-zaśmiał się i zaczął całować ją po szyi, jezu, wczoraj zostałam obcałowana po szyi, to jest taki przyjemne!-tak pięknie pachniesz!-wymruczał między pocałunkami i delektował się zapachem, jak milo, ze go kochala!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ławka na Wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ławka na Wzgórzu   Ławka na Wzgórzu - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ławka na Wzgórzu
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Dziedziniec-
Skocz do: