Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Stodoła

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
apple

apple


Liczba postów : 81
Age : 32
Registration date : 13/03/2009

Stodoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stodoła   Stodoła - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 2:50 pm

pozwolila mu z względów grzecznościowych i dlatego, ze na prawdę przypadł jej do gustu, dokonczyć pocałunek, ale kiedy skonczył, usiadła i spojrzała na niego.
-ale ja tak nie mogę, to za szybko. chociaż, no nie wiem sama-westchnęła i nie, nie zakrywała się, gdyż nie wiem dlaczego, ale się nie krępowała bycią polnagą!
Powrót do góry Go down
Basilio

Basilio


Liczba postów : 20
Age : 33
Location : Italia
Registration date : 15/03/2009

Stodoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stodoła   Stodoła - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:01 pm

/ praszam, czytam parodię Zmierzchu i nie mogę się oderwać xd

Usiadł również, bo to przecież nie wypada, żeby on leżał, bo on przecież jest dżentelmenem i w ogóle, tylko troszkę nowoczesnym, no! Tak więc usiadł i odgarnął włosy z oczu, po czym skłonił się przed nią z wyraźnym rozbawieniem.
- Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem, o pani. Ale ostrzegałem, że w tej stodole naprawdę trudno się tobie oprzeć - uśmiechnął się łobuzersko spoglądając to w jej oczy, to na dekolt z wyraźnym zadowoleniem. Wszystkie uczucia Basilio można było wyczytać na jego twarzy, niestety ;c A po chwili wygiął usta w podkówkę. - Ale mam nadzieję, że oglądanie gwiazd, pomimo mojego niecnego postepku, jest nadal aktualne, bellisima?
Powrót do góry Go down
apple

apple


Liczba postów : 81
Age : 32
Registration date : 13/03/2009

Stodoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stodoła   Stodoła - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:05 pm

odwrócila się tak, by byc bardziej twarzą do niego.
-jasne, nic nie szkodzi, ja pewnie zrobiłabym to samo, ale wiesz, dla mnie, zeby z kimś coś teeennn, no sam wiesz, cokolwiek, to trzeba trochę uczucia, chociaż wiesz, ja do ciebie czuję juz na prawdę wielką sympatię, bo jesteś bardzo zabawny!-zachichotała, zapominając o rozwalonej koszuli, w sumie i tak juz nie miala jak sie zakryc ;d-a jesli chodzi o gwiazdy, to wiadomo, ja zawsze jestem chętna!-klasnęła w dlonie z radością!
Powrót do góry Go down
Basilio

Basilio


Liczba postów : 20
Age : 33
Location : Italia
Registration date : 15/03/2009

Stodoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stodoła   Stodoła - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:11 pm

- Ojej, nie mów tak bo się zarumienię - zachichotał słysząc z jej ust taki miły komplement. Oczywiście, wolałby usłyszeć coś co bardziej potwierdziłoby jego męskość i w ogóle, ale lepszy rydz niż nic, nie? A potem tak bez zastanowienia przytulił ją i pocałował w policzek i jeszcze bezczelnie na koniec połaskotał ją po piersiach, no bo nie mógł się powstrzymać!
- Zatem jesteśmy umówieni. - stwierdził zadowolony podnosząc się i otrzepując ze słomy, siana, czy co to w sumie było i podając jej rękę. Podrapał się po brodzie, po czym ściągnął z siebie koszulę i podał ją Epyl, bo nie będzie przecież tak paradować po całym kampusie. - Będę teraz cały czas sprawdzał progonozy pogody, żeby nie przegapić gwiazd ;d
Powrót do góry Go down
apple

apple


Liczba postów : 81
Age : 32
Registration date : 13/03/2009

Stodoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stodoła   Stodoła - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:15 pm

-to miłe-zaśmiała się i wzięła koszulę-dzięki. aha i jeszcze jedno, jeśli znowu dotkniesz moich piersi, to jaaa... to... to zobaczysz! a teraz muszę isc drogi kolego, było na prawdę śmiesznie!-powiedziała, sprzedała mu buziaka prosto w nos i poszła w kierunku lasu, bo widocznie musiala cos tam załatwic.-oddam ci koszule przy nastepnym spotkaniu!-machała przy pierwszym napotkanym drzewie, az zniknęła!
Powrót do góry Go down
Basilio

Basilio


Liczba postów : 20
Age : 33
Location : Italia
Registration date : 15/03/2009

Stodoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stodoła   Stodoła - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:18 pm

- Już się boję - udał, że się trzęsie ze strachu, po czym pomachał jej zastanawiając się, dlaczego idzie do lasu. - Do zobaczenia - zawołał raczej do drzewa, niż do niej, bo już zniknęła. A potem poszedł sobie, do akademika chyba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stodoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stodoła   Stodoła - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stodoła
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Dziedziniec-
Skocz do: