Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka

Go down 
+3
jim
Karen
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 1:56 pm

-no nie wiem, nie wiem - odpowiedziała, udając że dogłębnie się nad tym zastanawia, rozpatrując wszelkie za i przeciw też - jeszcze nie jestem w stu procentach przekonana - dodała, unosząc jeden kącik w cwanym uśmieszku. będę dzisiaj siedziała całą noc i oglądała skinsy, co za plan!
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 2:00 pm

- i myślisz, że będę tego dłużej słuchać? - uniósł obie brwi do góry, a zaraz uniósł karen we własnej osobie i przerzucił ją sobie przez ramię, wiesz w jaki sposób, prawda? - idziemy, bez gadania! - i nawet ruszył do wyjścia z biblioteki, mając nadzieję, że nie natkną się na żadnego nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 2:02 pm

roześmiała się, bo była całkiem podpita i wesoła, więc wsunęła chłodne dłonie pod polo jima i zaczęła go podszczypywać.
-ej, puszczaj. to niesprawiedliwe. zostajesz niniejszym zdyskwalifikowany from this competition - pomachała bibliotekarce.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 2:06 pm

....która zaczęła się za nimi wydzierać i chyba nawet ruszyła w ich stronę, więc jim musiał przyspieszyć, ale w porządku, miał dobrą kondycję.
- nie puszczę! - powiedział jej tylko i wolną ręką dał jej klapsa, co ci to przypomina?!?!1<3
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 2:08 pm

TIIU I SEBKA!!!!!~!!!! zacznij u niego
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:53 am

siedziała pewnie wertując jakaś nie ciekawą tysiącstronną książkę o anatomiczłowieka, dodam że nie była zadowolona z całego obrotu sprawy, ze względu na miłą pogodę i doskwierające słoneczko, wolałaby wylegiwac się teraz na dziedzincu niż slęczec nad książkami, to tyle.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:56 am

jim właśnie się nudził, bo dopiero wstał jeśli mam być szczera, a musiał na jutro napisać esej na angielski, więc przyszedł do biblioteki, gdzie dostrzegł cecile. nachylił się nad nią teraz od tyłu i wyszeptał jej do uszka:
- cześć - swoim fajnym i niskim głosem.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:59 am

pisanie eseji jest jeszcze bardziej nudne niż cokolwiek, zwłaszcza na angielski. - serwus, jim. - wymruczała w duchu ciesząc się że nie tylko ona została w szkole i wertuje rozszerzoną biologię w bibiotecę.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:03 am

james teraz wyminął cecile i usiadł na jakimś sąsiednim krzesełku.
- co słychać? - zapytał, splatając dłonie na brzuchu i wyciągając nogi przed siebie. w zasadzie to chciało mu się trochę spać. i w międzyczasie napisał smsa, do karen, za którą btw zdążył się już stęsknić, co w jego przypadku jest anormalne, wręcz.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:06 am

uniosła wzrok znad książki, patrząc na niego conajmniej dziwnie, może dlatego że był jakiś nie swój czy coś, nie mam pojęcia. - właściwie to nic ciekawego, a u ciebie? - westchnęła szykując się na wielko godzinne opowiadanie jima co właściwie robił gdy sesil nie widziała
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:08 am

- nic specjalnego. to znaczy piątek wycięty z życiorysu, bo wziąłem jakieś dziwne tabletki i nie pamietam nic, ale poza tym to w porządku. jesteś na rozszerzonej biologii? - zdziwił się, bo on osobiście nie znosił tego przedmiotu. zdecydowanie nie mógłby być lekarzem. wstał teraz i odszedł kawałek, ale niezbyt daleko, żeby móc słyszeć co mówi cecile, a jednocześnie znaleźć potrzebne książki.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:12 am

- jednym słowem nic sie nie zmieniło i nadal balujesz w piątkowe wieczory. - zachichotała cicho, zarzucając włosy do tyłu. - owszem, lubię ten przedmiot, bynajmniej dziś lubie co nie znaczy ze jutro będę lubic. - wzruszyła ramionami krzywiąc się, nieznacznie. poczuła ze robi sie jej całkiem nie dobrze od patrzenia na te wszystkie wnętrzności człowieka, i postanowiła zamknąc książke by chociaż na chwile zapomniec jaki los zgotowali jej rodzice,
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:14 am

- no, pod tym względem z pewnością nic się nie zmieniło - pokiwał głową, uśmiechając się jednokącikowo i teraz nabrał świeżego powietrza w płuca, wracając na miejsce - nie wiesz może co się dzieje z karen? bo mi nie odpisuje na smsa - miał nadzieję, że wtedy w piątek, nie zrobił nic głupiego.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:20 am

- myslę że nie wiem co z nią, - wymruczała, zakładają nogę na nogę. - ale czuję że dobrze na ciebie wpływa bo nigdy cie jeszcze w bibliotece nie widziałam, james. - zachichotała cicho.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 1:12 pm

Siedziała przy stole i uczyła się francuskiego. O tej porze w bibliotece było strasznie pusto i mrocznie. Siedziała tu praktycznie sama, pomijając zgrzybiałą panią opiekującą się biblioteką.
Powrót do góry Go down
gerda

gerda


Liczba postów : 45
Registration date : 14/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 9:52 am

gerda siedziała i powstrzymywała się przed uśnięciem nad podręcznikiem do historii sztuki, bo miała sprawdzian jutro, z którego chciała dostać 6 czy inne A i pewnie dostanie bo to bardzo zdolne dziewczę jest. i miała spore nadzieje że ktoś nagle się pojawi i wyrwie ją z wieków oświeconych we francji.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:02 am

pojawił się więc harry, ale nie potter i usiadł obok niej, bo było tam ostatnie wolne miejsce, w całej bibliotece, no dobra, tak na prawdę było pusto, ale widział, jak dziewczyna się męczy, chciał jej pomoc. otworzyl swoj podręcznik do filozofii i spojrzał na nią kątem oka.
-oświecenie? ciekawy temat...-burknął, widząc co tam czyta.
Powrót do góry Go down
gerda

gerda


Liczba postów : 45
Registration date : 14/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:08 am

gerda podniosła wzrok znad fragmentu mówiącego o tym że leonardo da vinci grzebał po kryjomu w ludzkich zwłokach {dalej było o homoseksualnych związkach michała anioła}-kantyzm też jest całkiem interesujący-sto razy bardziej wolałaby czytać o sensie życia niż po raz 15887731856-ty to samo o gołych facetach przedstawiających 'prawdziwe ludzkie piękno'. tylko żywi nadzy faceci byli interesujący.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:10 am

-ts-prychnął. grzeczność wymagała odpowiedzi, a ze on grzeczny nie był, a wymagał jej od innych ludzi, to juz nie moja sprawa.
Powrót do góry Go down
gerda

gerda


Liczba postów : 45
Registration date : 14/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:14 am

pogrążyła się w lekturze (po raz kolejny) starając się zapomnieć o przyszłym, lekko nadętym, platonie.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:18 am

-jesteś bardzo niekulturalna-powiedzał i usiadł na ławce w siadzie tureckim, przyglądając się jej oczom, które szybko błądziły po jakże nużącym teksie.
Powrót do góry Go down
gerda

gerda


Liczba postów : 45
Registration date : 14/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:21 am

uniosła oczy i patrzyła na chłopaka przez moment lekko się uśmiechając.
-a co mam zrobić, żeby zmienić twój sposób postrzegania mnie, szanowny kolego?
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:24 am

-rozpocząłem wątek, a ty nawet nie miałaś zamiaru mi odpowiedziec-powiedział zamykając jej w dłoniach książkę.-chciałem być miły!-patrzył na nią, czekając na jakąkolwiek reakcję.
Powrót do góry Go down
gerda

gerda


Liczba postów : 45
Registration date : 14/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:27 am

rakcja była stosunkowo powolna, bo z każdym słowem gerda tylko podnosiła jeden kącik ust troszkę wyżej.
-no wiesz... może miałam, może nie miałam-podwinęła nogę pod tyłek, ciekawe czy jej majtki widać, mniejsza o to-teraz możemy sobie spokojnie porozmawiać, o ile chcesz i o ile bibliotekarka nas nie zabije zrzucając na nas brittanicę.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:32 am

-bibliotekarka zajęta jest woźnym-szepnął, jakby ktoś ich miał usłyszeć i jakby to kogoś wielce interesowało.-kiedy przechodziłem obok magazynu usłyszałem dziwne krzyki, po wejściu wyleczyłem się ze swojej choroby-o mało się nie zerzygał na mysl o analnym seksie woźnego z bibliotekarką!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Budynek Szkolny-
Skocz do: