Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kręte schody

Go down 
+5
antek
luize
timothy
april
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 14, 2009 10:41 am

zaśmiał się i poczochrał lizaka po łbie. poszedł sobie.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 2:42 pm

cherry skromnie usiadła sobie na jednym ze schodków i przeglądała jakieś kolorowe pisemko.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 2:46 pm

- cześć - usiadł obok. był upalony, całkiem.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 2:49 pm

dokończyła czytać zdanie i podniosła swój wzrok na chłopaka, który właśnie usiadł obok niej.
-e, cześć? -nie znała go, no ale może to wszyscy są tutaj tacy otwarci?
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 2:52 pm

- ale co ty tam ee oglądasz czy coś? ale ona ma ładne piórka na głowie ooo! - podniecał się jak głup[i, przynajmniej nie ucieka przed kłusownikami.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 2:54 pm

-czy my się znamy? -uniosła lekko brew i po chwili spojrzała w gazetę. -kręcą cię piórka na głowie? ojezu. -przewróciła oczkami.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 2:58 pm

- nie, chyba nie. nie wiesz, czy już sobie poszli? szli za mną, chcieli moich pieniędzy - rozejrzał się dookoła zdenerwowany.
xd
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 2:59 pm

-że przepraszam, co? -zrobiła troszkę dziwną minę, w ogóle nie wiedząc o co chodzi xd.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:01 pm

- jestem Walter - uśmiechnął się uroczo jak dziecko do mamy kiedy chce dostac lizaka i wyciągnął do niej dłoń.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:04 pm

-wiśnia. -przedstawiła się krótko i zwięźle uściskując delikatnie jego dłoń. i też się ładnie uśmiechnęła. -więc kto za tobą szedł? -zapytała po chwili przypominając sobie temat, na jakim skończyli.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:08 pm

- wiśnia? lubię wiśnie. a mnie goniły wielkie ptaki. lubisz ptaki? wyglądasz trochę jak ptak. albo ptasie gniazdo, nie wiem - skończył zakłopotany i robiąc wyłupiaste oczy.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:11 pm

słuchała go nie mogąc dojść do słowa xd.
-ptasie gniazdo? -jęknęła. -mam za dużo w niektórych miejscach? -aż sie przestraszyła i automatycznie zaczeła badać wzrokiem swoje bioderka.
Powrót do góry Go down
apple

apple


Liczba postów : 81
Age : 32
Registration date : 13/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:11 pm

[przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać... oohhahahahahahahahahahaha, ten wątek mnie rozwalił xddddddddddddd]
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:13 pm

- masz takie puszyste włosy. ładne włosy - zaczął przerzucać jej pasemka - ptaki znoszą jaja, wiesz? duuuże, ze strusiego jaja można zrobić jajecznicę dla czterdziestu osób! i później jedza to rajdowcy. rajdowcy są fani, jeżdżą tysiąc na godzinę!
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:17 pm

podrapała się po głowie nie wiedząc co myśleć. xd
-tak wiem, też lubie samochody. -powiedziała i spojrzała na niego. -w sumie to ja muszę lecieć, mam nadzieję, ze trafisz do swojego pokoju xd. -powiedziała uśmiechając się do niego lekko. -do zobaczenia, pa! -pożegnała się z nim i zniknęła po chwili.

/ bo musze leciec ;c.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 3:21 pm

- pa - pomachał jej jak królowa Elżbieta. i poszedł gdzieś, nie wiem.
Powrót do góry Go down
nel

nel


Liczba postów : 12
Age : 32
Registration date : 12/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:30 pm

siedziała na środku schodów pod każdym możliwym względem i rozmyślała nad czymś bliżej nieokreślonym. chyba miała kiepski humor przez beznadziejną pogodę. znikąd nadziei na wiosnę!
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:32 pm

w każdym temacie jest inna pogoda xd
on, brutalnie porzucony przez donnę przybył na kręcone schody gdzie zwykł palić jointy, tylko że teraz nie miał. usiadł więc obok nel z mina jak zbity pies powiedsmy.
Powrót do góry Go down
nel

nel


Liczba postów : 12
Age : 32
Registration date : 12/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:34 pm

-rzuciła cię laska, cielaku? - zapytała jak zwykle słodkim tonem, spoglądając teraz na waltera kątem oka. przypomniałam sobie, że nel to suka, chociaż dodam w tajemnicy, że gdzieś tam głeboko naprawdę lubiła waltera i jego zmierzwioną ciemną czuprynę. westchnęła sobie pod nosem i podrapała łydkę ukrytą w granatowych rajstopach.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:37 pm

bo to ole ;d
- nie, nie mam jointa - powiedział już całkiem normalnie, twarz też mu się rozjaśniła. zmierzwił włosy i oparł się o poręcze. nie chciał sie upalić, jedynie troszkę rozluźnić.
Powrót do góry Go down
nel

nel


Liczba postów : 12
Age : 32
Registration date : 12/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:40 pm

-oh, jesteś już na tym poziomie, że bez jointa psuje ci się humor? mówiłam, że wpadniesz w nałóg, walt - jakby to nie było wiadome już od dawien dawna. dobrze, że przynajmniej zielone nie jest aż tak szkodliwe dla organizmu. praktycznie wcale. ale o tym nie musieli wiedzieć, czy rozmawiać. wyciągnęła przed siebie nogi na schodach, skutkiem czego spadł jej jeden baletek ze stopy, czy jedna baletka, nie wiem naprawdę, zgrzeszyłam, oczekuję wyznaczenia pokuty. abba ojcze i amen. wszyscy święci, nie zdam matury z matematyki. nel tymczasem ziewnęła w dłoń i zagapiła się na woźnego, naprawiającego drzwi.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:44 pm

też nie zdam!
- zostanę ładnym żulem spod monopolowego i będę oferował pilnowanie samochodów. - potwierdził jej wcześniejsze stwierdzenie. a poza tym w jointach jest podobno więcej smolistego gówna niż w papierosach ale są różne wersje, naw pewno coś tam się z synapsami dzieje. no i można uciekać przed smerfami ale to ta fajna częśc.
Powrót do góry Go down
nel

nel


Liczba postów : 12
Age : 32
Registration date : 12/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:48 pm

-świetlana przyszłość - parsknęła i zebrała włosy w kucyk, który jednak po chwili puściła, pozwalając im ponownie opaść na ramiona sympatyczną dla oka kaskadą. schyliła się po but, w który wsunęła stopę jak kopciuszek. szkoda, że nel nie miała swojego księcia z bajki. no cóż, może kiedyś jakiegoś znajdzie, albo on znajdzie ją.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:51 pm

- mama zawsze we mnie wierzyła.
było mu gorąco, zdjął więc marynarkę koloru granatowego i położył ja sobie pod plecy.
- więc co tu robisz? to moja prywatna palarnia, tak dla informacji - powiedział obojętnym tonem bo właśnie oglądał czujnik dymu który najwidoczniej był zepsuty.
Powrót do góry Go down
nel

nel


Liczba postów : 12
Age : 32
Registration date : 12/03/2009

Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:53 pm

-siedzę i użalam się nad sobą w skrytości ducha - odpowiedziała westchnieniem zgodnie z prawdą nawet. podparła się na łokciach, chociaż było jej niewygodnie, więc zaraz z tego zrezygnowała. patrzyła teraz na swój płaski brzuch i krótkie spodenki z podwyższonym stanem - fajnie, nie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kręte schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kręte schody   Kręte schody - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kręte schody
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Budynek Szkolny-
Skocz do: