Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Boisko

Go down 
+2
benny
Admin
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:22 am

w sumie to nawet jakby się na nią rzucił to by nie krzyczała ani nic, ale pomińmy to. ojaa, a effie miała straszne łaskotki, dlatego zaczęła się majtać, szamotać i wiercić na tej ławce, oczywiście cały czas śmiała się. - przeeeeestań. - jęknęła, bo już o mały włos nie popłakała się ze śmiechu, o tak jak powiedziałam miała okropne łaskotki.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:25 am

-przestać?-na chwilę się wstrzymał i patrzył na nią z góry, stwierdzając, iż jest bardzo piękną dziewczyną!-jak bardzo tego chcesz?-zapytał i znow zaczął ją łaskotać xd
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:30 am

poczuła chwilową ulgę, gdy przestał ją łaskotać i już miała się ogarniać, ale harry znów zaczął ją gilgotać. więc ponownie wierzgała rękoma i nogami i śmiała się głośno. - bardzo, bardzo, bardzo chcę, żebyś przestał! - powiedziała błagalnie w chwili gdy nie śmiała się.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:33 am

-coś za coś-ojej, zaczął ją szantazować na tle seksualnym, ale czego innego sie spodziewać po seksoholiku? w sumie, to on nie powinien zyc w celibacie, tylko ograniczać seks, a po czterech dniach chyba mu się nalezy!
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:37 am

- o nie, ty nie dobry ty. - pstryknęła go w nos ostatkiem sił, które zużyła na śmiech i majtanie kończynami. - nie będzie żadnego seksu. - powiedziała z rozbawieniem. - już wolę, żebyś mnie łaskotał. - dodała po chwili. - jestem cała twoja! - oczywiście chodziło jej o łaskotanie. xd
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:41 am

-sama tego chciałaś-usmiechnął się trochę wariacko i znow zaczął ją łaskotać, tym razem jeszcze bardziej, niz przedtem! może jej przejdzie? xd
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:47 am

och biedna, nigdy nie miała takiej dawki łaskotania jak teraz. - no proooszę no przestań. - mówiła co chwila w przerwach gdy się nie śmiała, nawet trzepotała rzęskami i ładnie się uśmiechała, starała się używać wszystkich swoich walorów, miała nadzieje, że harry się przekona i jej zostawi w spokoju. ;d
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:48 am

-już przestaję, nie mam siły, poza tym, widząc, jak twoje piersi skaczą w te i we te, sam już nie wytrzymuję-zasmiał się i usiadł normalnie na ławce ;p
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 9:57 am

- czyli mój ratunek i zaprzestanie łaskotania zawdzięczam moim piersiom tak? - zapytała z uniesioną brwią i zlustrowała harry'ego wzrokiem, tak od góry do dołu bo miała taki kaprys.
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 10:01 am

-dokładnie tak-przytaknął jej i pomyślał, ze skoro ona nie chce się pieprzyć, to będzie musiał sobie znaleśc kogoś innego, ale jednak nie do konca chciał sobie isc i ją zostawiać, coś go w niej chyba zaciekawiło? niedostępność zapewne, gdyż każda dziewczyna od razu mu ulegała ;3
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 10:08 am

- więc od dziś będę częściej używać moich piersi, żeby cię wystraszyć. - zagroziła mu, a potem zaśmiała się. cóż może i chciała się pieprzyć, ale nie dawała tego po sobie poznać, miała zasadę, że seks dopiero po trzeciej randce. ;d
Powrót do góry Go down
harry

harry


Liczba postów : 99
Registration date : 13/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 10:14 am

zasady są po to, by je łamać ;x
-wiesz, jestem trochę zmęczony po tym wszystkim, wyczerpała mnie sytuacja fizycznie i psychicznie!-powiedzial i wstał.-idę do swojego pokoju, może pojdziesz ze mną?-nie chcial, zeby brzmialo to jak zaproszenie do wspolnego obcowania w lozku, ale chyba jednak tak zabrzmiało?
Powrót do góry Go down
effie

effie


Liczba postów : 99
Registration date : 15/03/2009

Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 10:21 am

owszem zabrzmiało, ale effie nie wzięła tego zbyt poważnie, znaczy no, chyba nie. podniosła się z ławki, wzięła go pod rękę i poszli. i zaczniesz prawda? ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boisko - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko   Boisko - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Boisko
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Dziedziniec-
Skocz do: