Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Murek

Go down 
+4
benny
effie
walter
claudie
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 22, 2009 1:14 pm

-chyba pośrednia. -powiedziała przyglądając się mu. no w końcu była trzeźwa, więc jeszcze trochę rozumna xd.
Powrót do góry Go down
brendon

brendon


Liczba postów : 22
Registration date : 16/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 22, 2009 1:26 pm

a on poszedł bo ja też lecę. ;x
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeNie Mar 22, 2009 1:28 pm

no to ona za chwile tez poszła xd.
Powrót do góry Go down
hope

hope


Liczba postów : 10
Age : 32
Registration date : 24/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 12:55 pm

pewnie z butelką brandy pod pachą leżała na owym murku mruczac jakas miłą piosenkę, bynajmniej tak mi sie wydaję.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 1:05 pm

ian przechodził tędy z miłym papierosem, równie miłym co mruczenie hope. było ciemno, więc nie do końca rozkminił, o co chodzi z tym dziwnymi odgłosami, dlaczego jakiś kot mruczy, a coś dziwnie chlupocze i dopiero gdy zbliżył się do źródła tych dziwnych odgłosów, parsknął śmiechem.
- jezu - mruknął, trąc się w szorstki policzek. - hope.
Powrót do góry Go down
hope

hope


Liczba postów : 10
Age : 32
Registration date : 24/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 1:22 pm

- gdzie? mamo nie chciałam zgrzeszyc! - wymruczała całkiem pijackim głosem, odgarniając włosy z czoła, - czasem sobie myślę ze tableki antykoncepcyjne na mnie źle działają, - mruknęła .
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 1:24 pm

siuram.
- to ich nie bierz, hope - doradził jej, chociaż tak naprawdę był za tym przeciwny, ponieważ, gdyby mu się na przykład zachciało wykorzystywać hope do sprawiania mu przyjemności, z pewnością nie uszłoby mu na sucho, gdyby się nie przejmował. co ja pieprzę, jej by nie uszło, bo sam ian nie kiwnąłby nawet palcem. przysiadł obok na murku, rozkraczając się. strzepnął popiół z papierosa przypadkiem na swoje spodnie, zaklął pod nosem i strzepał go.
Powrót do góry Go down
hope

hope


Liczba postów : 10
Age : 32
Registration date : 24/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 1:28 pm

- właściwie, to nie wiem czy mogę je ot tak sobie je odstawic, co? - zachichotała cicho, drapiąc go po kolanie, - mój ginekolog wyłożył mi trzydziesto minutowy wykład, na temat uzaleznien od heroiny, co przekłada się na potomków, nie koniecznie chciałabym miec córkę od pierwszego dnia życia uzależnioną od heroiny, właściwie wcale bym nie chciała dziecka, chyba. - wzruszyła bezradnie ramionami, wzrokiem szukając butelki brandy.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 1:35 pm

- jesteś uzależniona od heroiny, hope? - uniósł jedną brew do góry, zdziwiony. zgrabnym ruchem odsunął butelkę brandy od hope, a potem postawił ją za sobą, tak, żeby się nie zorientowała. miał przy tym nadzieję, że hope tego nie zauważy, jeszcze by mu się oberwało, xd. w zasadzie zdziwił się, nie podejrzewał jej o to, ale cóż, ludzie po pijaku mówią mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym niekiedy prawdę. - chodź, idziemy - postanowił, bo nie chciał stąd pójść i jej zostawiać samej, w końcu jeszcze napatoczyłby się ktoś podobny do marlina mansona i ją zgwałcił, a on nie narażał jej zostawiać zdaną na łaskę lwa, zresztą, sam chciał ją przelecieć, xdd.
Powrót do góry Go down
hope

hope


Liczba postów : 10
Age : 32
Registration date : 24/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 1:39 pm

pewnie nie zauważyła, nadzieja matką głupich - ale wkoncu hope to tylko pijana nastolatka, która w wieku jedenastu lat podarowała swojemu uwczesnemu chłopakowi w dniu szesnastych urodzin, swą cnotę? czyż to nie jest słodkie? też tak uważam. - gdzie chcesz isc? - zachichotała cicho, zeskakując z murku, - ubrudziły mi się trampki, w tym miejscu. - wskazała na owe miejsce, robiąc skwaszoną minę, - więc idżmy, bo ten koleś z tamtej ławki dziwnie sie na mnie patrzy, i nie jestem pewna czy nie pytał się mnie czy nie zrobie mu loda, ale to tylko tak mi sie wydaje.


ojezu hope to straszna gaduła :c
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 1:44 pm

- ale nie zrobiłaś, prawda, hope? - pokręcił głową, w zasadzie znów miał nadzieję, jezu, nadzieja matką głupich, rzeczywiście, że hope tego nie zrobiła. w zasadzie po pijaku była taka urocza! i będzie, póki nie zarzyga mu koszulki, gdy już jej przejdzie ta milsza faza upojenia, prawda. - chodź, pójdziemy do mnie, do mieszkania, zrobię ci kilka drinków - skłamał, ale po prostu coś mu tam świtało w głowie, że jeśli powiedziałby jej, że zamierza ją wsadzić pod zimny prysznic, to raczej by nie poszła. objął ją ramieniem w pasie.
Powrót do góry Go down
hope

hope


Liczba postów : 10
Age : 32
Registration date : 24/03/2009

Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 24, 2009 1:47 pm

zamyśliła się, co trawało kilkanaście dobrych sekund, - nie, wydaje mi się że nie. - skrzywiła się, po chwili mrucząc coś że jej nie dobrze jednakże chętnie wpadnie do niego na kilka kolorowych drinków i poszli, zacznij :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Murek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Murek   Murek - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Murek
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Dziedziniec-
Skocz do: