Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Salon z kominkiem

Go down 
+3
oliwer
cherry.
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:48 pm

- nie nie, to chrupki na złe samopoczucie. a poza tym musze zrucić jeszcze za 2 kilo. - powiedziała cicho, ustalmy, ze mówiła cihco rzeczy, których się wstydziła. kiedy patrzyła w llustro, widziała, ze biodra mają o te 2 centymentry za dużo, w sumien ie mozna jej winić, w swiecie modelingu tak niestety było. każdy ją oceniał, i to surowo. tam nie można byc za chudym.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:53 pm

- jakie dwa kilogramy jesteś chyba śpepa. - powiedział również cicho i machnął ręką.
- więc jak mogę ci wynagrodzić te chrupki. zjadłem połowę zawartości i jeszcze kilka ukradłem. - przyznał się, był uzależniony od chrupek i komiksów. xd
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:03 pm

- och daj spokój, już mi wynagrodziłeś. poza tym wcale nie nie gniewam - powiedziała takim zwyczajnie miłym głosem.
- no, ewentualnie możesz mnie zabrać na jakieś niskokaloryczne lody dla anorektyczek - jak to zabrzmiało zdała sobie sprawę dopiero po chwili. nie, nie była anorektyczką, ale wszystko co robiła ku temu zmierzało. np miała wielkie poczucie winy przez te chrupki. zwykle żyła o jabłkach i wodzie.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:06 pm

trochę się o nią zmartwił, bo chyba lubił się umartwiać o swoje koleżanki.
- lody bez bitej śmiwtany to nie lody! - zauważył, trochę oburzony, ale po chwili się uśmiechnął. - chętnie się z tobą jeszcze spotkam, powiedz tylko kiedy masz czas. - zastanawiał się czy to będzie randka czy zwykłe spotkanie. taki już po prostu był.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:11 pm

to już od niego zależy.
- czas mam... cały czas. chodze tylko czasem na lakcje, i już. a birtta smietana ma chyba milion kalorii, wiesz - poklepałasię po brzuchu - potem bede wyglądac jak ciężarna i będa mi ustępowac miejsca w tramwaju.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:15 pm

- powinnaś się cieszyć, nie liczni mają takie przywileje. daj mi swój numer to się spotkamy kiedyś tam. - zaaproponował i wyciągnął swoją komórkę z kieszeni wytartych lewisów.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:21 pm

podyktowała mu ładnie i wyraźnie numer, dała mu buzi w policzek i poszła spać. i poinformowałą go po drodze że na prawde jest zmęczona i w ogóloe.
paaa! Wink
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 3:23 pm

uśmiechnął się i poszedł do swojego pokoju.
branoc !
Powrót do góry Go down
Basilio

Basilio


Liczba postów : 20
Age : 33
Location : Italia
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitimeSro Mar 18, 2009 10:06 am

Bazyl wszedł do salonu, usiadł na jednym z foteli i sięgnął po leżący na ziemi magazyn. Kobiecy, o modzie.. Cóż, zawsze to jakieś zajęcia, prawda?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon z kominkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon z kominkiem
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Budynek Szkolny-
Skocz do: