Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Salon z kominkiem

Go down 
+3
oliwer
cherry.
Admin
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 69
Registration date : 09/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimePią Mar 13, 2009 9:35 am

j/w
Powrót do góry Go down
http://waverly.niceboard.biz
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:52 am

cherry siedziała sobie na mięciutkiej sofie niedaleko kominka. w ręku trzymała telefon bawiąc się nim.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:12 am

chodził po budynku, mimo że biologii nie było. dzisiaj miał dzień wolny od pracy. wszedł do saloniku i zobaczył tam jedną ze swoich uczennic. usiadł koło niej. - czemu spędzasz niedziele bez znajomych? samotnie? - zapytał, patrząc na dziewczyne uważnie.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:14 am

podniosła swój wzrok na nauczyciela. nie lubiła się tłumaczyć.
-bez znajomych? jakoś ich na razie nie ma, po prostu. -co mówić więcej, niedawno przyjechała i nikogo nie zdążyła jeszcze poznać.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:17 am

- musisz wyjść z tego budynku, żeby kiedykolwiek wogóle kogoś spotkać i poznać. - powiedział i umiechnął się do cherry. - ludzie nie są tutaj tacy źli, może czaem trochę za bardzo zwariowani. - dodał.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:23 am

-nie wiem, może. -powiedziała i schowała do kieszeni swój telefonik. -moge o coś zapytać? czemu właściwie uczy pan biologii? -ona niestety nie za bardzo przepadała za tym przedmiotem.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:26 am

roześmiał się. - jesteś pierwszą osobą w tej szkole, która mnie o to zapytała. - powiedział i podrapał się po głowie. - w sumie, to od dziecka lubiłem biologię i wszystko z nią związane. - powiedział całkiem poważnie.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:28 am

-nie wolał pan iść na medycynę? zawsze lepsza płaca. -pokręciła oczkami delikatnie. -dla mnie biologia jest za trudna. -dodała po chwili jeszcze.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:32 am

- nie cierpię szpitali i chorych ludzi. - powiedział i aż mu ciarki przeszły po plecach, - wolę uczyć młodzież i pomagać im w trudnych sytuacjach. - dodał. - a biologii można się nauczyć. - puścił jej oczko.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:34 am

-no, ja też nie lubię krwi. mdli mnie na sam widok. -powiedziała i usiadła po turecku na tej dizajnerskiej sofie xd. -biologia zawsze kojarzy mi się z pamięciówką, niestety.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:36 am

- wiesz. w życiu można wszystkiego się nauczyć, jeśli tylko chcesz. - powiedział spokojnie i przeczesał palcami swoje brązowe włosy.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:38 am

-może masz rację. -powiedziała, i się zatrzymała na chwilę. -to znaczy, ma pan rację. -opamiętała się. no przeciez nie może tak po prostu gadać do nauczyciela na ty.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:39 am

kocham biologie <3
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:40 am

roześmiał się. - mam tylko 25 lat, lubię jak uczniowie mówią do mnie na ty. - powiedział.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:42 am

-czyli, że mogę, tak? -wolała jednak się upewnić. w ogóle ona taka dziś grzeczna była. no, ale to chyba dlatego, że konwersowała ze starszą osobą xd.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:45 am

- pewnie, że tak. mam na imię oliwer. na lekcjach możesz do mnie mówić na ty, poza szkołą również. gorzej, jak do pani dyrektor powiesz o mnie per oliwer. - powiedział z uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:48 am

-nie no, aż tak głupiutka to ja nie jestem. -uśmiechnęła się leciutko. -więc tak oficjalnie, to miło cię poznać, oliwer. -powiedziała po chwili.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:51 am

- mi też miło cię widzieć, cherry. - powiedział. podrapał się po głowie, - czym się interesujesz? - zapytał.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:54 am

chwilę sobie pomilczała, próbując wymyślić coś, co byłoby dość dobre. przecież nie wyleci z tekstem, że uwielbia imprezy i wszystko co z nimi związane. do tego jeszcze wiele innych rzeczy.
-więc, lubię grać w siatkówkę i tańczyć. -tak, to dość dobre rozwiązanie. a na prawdę też to lubiła. -a ty?
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:54 am

- muzyka i fotografia, w wolnych chwilach gram na gitarze elektrycznej. - powiedział.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:57 am

-na gitarze? -już sobie wyobraziła oliwera szalejącego na scenie z gitarą. -fajnie. -powiedziała uśmiechajac się.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 8:00 am

zaśmiał się. - w weekendy można mnie spotkać w pubach, jak gram. - powiedział.
Powrót do góry Go down
cherry.

cherry.


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 8:02 am

-okej, to może wpadnę kiedyś. -stwierdziła, w sumie czemu nie? zawsze fajnie zobaczyć nauczyciela w innej skórze. -a teraz muszę się zbierać. -wstała z sofy. -pa. -pożegnała się, pomachała mu jeszcze delikatnie i po chwili poszła sobie.
Powrót do góry Go down
oliwer

oliwer


Liczba postów : 13
Registration date : 15/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 8:03 am

- do zobaczenia. - powiedział do niej, a raczej do jej pleców. też poszedł sobie.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 12:42 pm

siedziała i wcinała chrupki jakieś, zabijając problemy. W chwili obecnej niespecjalnie się przejmowała że przytyje i nikt już jej nie zatrudni. miała doła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon z kominkiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Budynek Szkolny-
Skocz do: