Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Salon z kominkiem

Go down 
+3
oliwer
cherry.
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 12:46 pm

usiadł koło emmy i ukradł jej chrupka. uśmiechnął się do niej sympatycznie, poczym zwinął jeszcze trzy chrupki.
- cześć. - powiedział z pełną buzią, co niekoniecznie było w jego stylu.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 12:52 pm

hahahaha xd
- cześć - odruchowo odwazajemniła uśmiech. - kradzieju chrupek!
zjadła jeszcze kilka chrupek i zastanaweiała się, czy go zna. jednoczesnie wystawiła nogi do kominka w którym płonał przyjemny ogień.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 12:56 pm

/ co fajny mam awatar xd?
- sama się prosiłaś, żeby ci je ukraść. poza tym chyba cię znam. - powiedział i spojrzał ukradkiem na jej zgrabne i długie nogi. - więc jak ci na imię? - spytał z lekkim uśmiechem przenosząc swój wzrok na twarz dziewczyny.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:04 pm

/ no xd
- emma, hm, skoro mówisz że mnie znasz to ee, ja chyba ciebie też - wzruszyła ramionami.
- lubię ten kominek, ciepło mi w stopy - pomachała palcami z idealnym pedikiurem. bo jak była w akademniku czy coś, to popylała w japonkach.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:08 pm

- kurt. kominek jest w porządku, ale te kanapy są strasznie niewygodne. no i ten pokój jest strasznie ciasny. mam klaustrofobie. - zaczął narzekać, bo to była jedna z jego słabych stron.
- wiem, wiem. strasznie marudzę.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:14 pm

- to jak ty zasypiasz w ogóle? nasze pokoje są dopiero klaustrofobiczne! - zatroskana złapała go za ramię, ale od razu go puściła, nieco zakłopotana.
- nie martw się, ja jestem straszną marudą. szczerze, to dawno mi się tu nic nie podobało - usmiechnęła się pod nosem, nie patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:17 pm

- na szczęście nie mam współlokatora, więc jakoś daje radę! zresztą i tak nikt nie chciałby dzielić ze mną pokoju. jak już mówiłem za dużo narzekam. miło spotkać kogoś, kto nie ucieka na widok człowieka z ciągłymi problemami. - powiedział i uśmiechnął się szczerze do emmy. był wdzięczny, że jeszcze nie uciekła i nie zabrała ze sobą swojej paczki chrupek.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:22 pm

- chcesz jeszcze chrupkę? och, ja ciągle mam jakiś problem, więc znam ten ból. - podciągnęła nogi na fotel i otoczyła je ramionami. - a teraz mam jeszcze taką nową w pokoju. wiesz jak to jest z nowymi. udają że sa miłe, ale tylko na początku. jej perfumy śmierdzą. - mówiła coraz cieszej, nie chciała chyba nikogo aż tak oczerniać.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:27 pm

- tak poproszę. - powiedział szczęśliwym głosem i poczęstował się. - wywal ją jeśli ci przeszkadza, raz miałem współlokatora, który wszędzie rozrzucał swoją brudną bieliznę. musiałem się z nim pożegnać. nie jestem pedantem, ale nienawidzę bajzlu. - wyrzucił z siebie, chociaż nigdy wcześniej nikomu o tym nie wspominał.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:34 pm

- ale hm, może się do niej przekonam? wszystko jedno, w dubarton nie ma wolnych pokoi! tak przynajmniej próbowali mi wyperswadować zgodę na tę kloudie. a co do bielizny, to fu! chyba już wole perfumy tej francuzki. - teraz już uśmiechała się dosyć szeroko i całkiem szczerze. nareszcie ktoś, kto lubi narzekać. innym nie chce się słuchać.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:40 pm

- mam szczęście z tym pokojem. pierwszy raz w życiu pieniądze mojego ojca się na coś przydały. ale nie mów tego nikomu. wiesz taka tajemnica, a zresztą tu każdy ma jakieś przywileje. powoli zaczynają mnie wkurzać te wszystkie rozpieszczone dzieci. - wyżalił się bo dawno nie miał się komu zwierzyć. no i znalazł hm.. bratnią duszę do narzekania.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:43 pm

- chyba też jestem trochę rozpieszona - zaczerwieniła się. - ale nie, mój tata nie postawił nowego skrzydłą biblioteki żeby mnie przyjęli, miałam jakieś tam oceny. teraz toeche gorzej, własciwie, to sobie nie radze - szepnęła. chyba się tego wstydziła, w końcu jednak założyła za ucho kosmyk długich włosów który przeszkadzał jej w zobaczeniu jego twarzy.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:47 pm

- hm.. przepraszam jeśli cię uraziłem. sam pewnie nie jestem lepszy tylko nie widzę swoich wad, ale nie wyglądasz na kogoś 'trochę rozpieszczonego' - uśmiechnął się do niej przepraszająco. zawsze musiał coś schrzanić, swoim nie taktem. zawsze był za bardzo szczery.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:51 pm

- nie, nie uraziłeś - uśmiechnęła się znowu, pomyslała że to musi wyglądac dziwnie, tak ciągle się szczerzyła. po prostu ją zawstydził, o.
- lubię cię kurt. jesteś najmilsza osobą jaką tu spotkałam. - to oczywiste, skotro wszystkich od razu spisywała na straty. chyba przeszedł eliminację tym kradziejstwem chrupków - nikt by sie na to nie odwazył, nie z emmą.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:56 pm

- i właśnie w tym problem jestem za miły i wszyscy widzą we mnie tylko przyjaciela. - powiedział zgodnie z prawdą. Miał sporo dziewczyn, ale wszystkie zrywały z nim pod tym samym pretekstem. ' jesteś dla mnie za drobry, kurt.' przypomniały mu się słowa jego ex-dziewczyny. chyba musi stać się dupkiem.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:02 pm

- wiesz, nie miałabym na miejscu takiej dziewczyny żadnych obiekcji co do miłego faceta. to byłaby miła odmiana - przwróciła oczami. ostatni przeleciał ja pare razy a potem zdradził z agentką w agencji modelek dla kontraktu, miło ;c - ja jestem za ufna, zdecydowanie. -rzuciła jako podsumowanie tamtej przykrej historii.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:07 pm

- ja jestem z kolei zbyt naiwny i za szybko się przywiązuje. - jego była dziewczyna mówiła, że go kocha, ale po kryjomu sypiła ze swoim czterdziestoletnim trenerem od wuefu. widocznie lubiła panów w kryzysie wieku średniego. kurt był mocno zniesmaczony kiedy się dowiedział.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:09 pm

- dokładnie tak! - ożywiła się, to dziwne, jak wiele ich łączyło. - jakos wszyscy moi faceci mieli dziwną tendencję do zdrady. przecież nie jestem aż tak okropna, nie? - spojrzała na niego z nadzieją że nie zmiesza jej z błotem, ale jednak też z tym maleńkim, zadziornym uśmieszkiem i błyskiem w oku.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:16 pm

Zamyślił się na chwilę.
- jesteś piękna i nie myśl, że to tani tekst na podryw. - zaśmiał się i przyjrzał się jej uważnie. nie tylko była piękna, ale miała też w sobie coś niezwykłego. kurt był niepoprawnym romantykiem i próbował w każdym znaleźć coś interesującego. sam był zdziwiony, że u emmy nie było powodu do narzekań.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:20 pm

patrzyła na niego szeroko otwartymi oczami. w jej głowie toczył się proces myslowy odpowiadający szybkością mowie przeciętnego amerykanina, wię przytioczę tylko ogólną myśl: "że co?!' oświecę was, to była chyba najromantyczniejsza rzecz którą w życiu usłyszała, te słowa wydały sie jej tak cholernie słodkie, że chyba zaraz by sie popłakała z tej słodyczy, gdyby szybko się nie powstrzymała.
- ojej. - tylko tyle potrafiła wydusić, resztęmożna było wyczytać z jej buzi.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:25 pm

roześmiał się, chyba znów będzie musiał przeprosić. stale przeprasza więc nie robi mu już to większej różnicy.
- pewnie cię przestraszyłem. - znowu się zaśmiał. - rzadko mówię to dziewczynie tak bezpośrednio przy pierwszym spotkaniu. to dziwne, ale czuje jakbyśmy znali się od bardzo dawna.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:27 pm

- nie, to było po prostu strasznie słodkie - starała sięmu nie patrzec w oczy, bo się wstydziła. - i wiesz, tyle nas łączy, że chyba wcale nie moge ci się dziwić. szkoda, ze nie gadalismy wcześniej - przypomniałą sobie wrzesień i resztę miesięcy kiedy nie miała do kogo otworzyć ust.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:35 pm

- tak, to całkiem zabawne. mijasz kogoś na korytarzu i kojarzysz go tylko z lekcji. cieszę się, że cię poznałem. - kurt ostatnio był strasznie nieufny w stosunku do ludzi i wybierał samotność. wolał np. siedzieć w krzakach z i czytać jakiś komiks niż balować na imprezie z innymi uczniami.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:40 pm

ona najcześciej wybierała towarzystwo papierosa lub butelki piwa. była za delikatna napicie wódki.
usadowiła sie wygodniej w fotelu, prawie sie zapadła, bo jak to określali w HP te fotele były już wysiedziane.
- skńczyły się chrupki - powiedziała udawanym smutnym głosem, o dziwo dawno nie była tak zadowolona czy szczęśliwa jak w tej chwili. zwykle udawała raczej radośc.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 2:45 pm

- zjadłaś wszystko. będziesz gruba. - powiedział co bylo raczej nie możliwe bo emma była bardzo chuda. może nawet za bardzo. - następnym razem stawiam ci dużą paczkę chrupek. - uśmiechnął się do niej swoim charakterystycznym uśmiechem, pokazując białe zęby.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon z kominkiem
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Budynek Szkolny-
Skocz do: