Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Stajnie

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:35 pm

- Jak powrót ukochanego syna do domu może jej zesuć życie? - zdziwila sie patrzac w jego oczy - Bredzisz.- pokrecila glowa z dezaprobata
Powrót do góry Go down
edward

edward


Liczba postów : 121
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:40 pm

- to miłe, że zakładasz że jestem ukochany. no w sumie racja. tylko że tyle lat kisiła się z ojcem, że teraz niech ma trochę prywatności. zobaczymy się w wakacje. a potem hm, pewnie MIT. jeśli nie popsuję ocen z matmy. - powiedział. i znowu się ugryzł w język. przeciez jej to nic a nic nie obchodzi. i jeszcze ten drażliwy temat, matma.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:46 pm

- Miło mieć jakieś plany na najbliższą przyszłość. Ja ich nie mam. I tak jestem ustawiona do konca zycia. Przejme interes matki - wzruszyla ramionami. Wcale nie to chciala w zyciu robic. Chociaz w sumie sama nie wieziala co chce robic. Wstala z belki i przeciagnela sie leniwie. Zycie zaczela ja porzadnie nudzic wobec tego sobie ziewnela
Powrót do góry Go down
edward

edward


Liczba postów : 121
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:49 pm

- a ja ojca. jednak hm, nie mam zamiaru być chłopcem po liceum, jeśli wiesz co mam na myśli. ale cóż, to tylko moje nudne życie, wiesz. nie chcę cię zamęczać - wstał i wrócił do pielęgnacji Shelley.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:53 pm

- Nie zameczasz mnie. I tak ostatnio nie mam sie do kogo odezwac. - westchnela dosc glosno i zalozyla swoja bluze z logiem the beatles, bo bylo jej zimno. - Muszę zadzwonic do domu. I niech mnie stad zabiora - usmiechnela sie kacikowo glaskajac po nosie klacz
Powrót do góry Go down
edward

edward


Liczba postów : 121
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:57 pm

spojrzał na nią, dokładniej w oczy. bo trzymamy się wersji, że Ed się w niej kocha. patrzył i tak o sekundę za długo, żeby się odwrócić i udawać że się nic nie stało czy coś, bo ona i tak zdążyła się zorientować że o coś mu chodzi. ale nic nie powiedział , pogłaskał tylko konia.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:58 pm

- Hm? - zapytała patrzac na niego uwaznie. Byla pewna, ze chcial cos powiedziec. Oczami wyobrazni juz widziala, ze do niej gadal. Złożyła rece na piersi i czekala.
Powrót do góry Go down
edward

edward


Liczba postów : 121
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 2:03 pm

- nie, nic. pewnie, jak xle się tu czujesz to lepiej jedź do domu - mruknął. stojąc tyłem, dodam. tak, Edwardzie, masz za swoje. jesteś frajerem a do tego jeszcze ją do siebie zraziłeś. pięknie.
oj tak, wyrzucał sobie.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 2:05 pm

- CHyba nic mnie tu nie trzyma, prawda? -zapytala jego plecow. Przeciez nie byla glupia. Wieziala, ze cos do niej czul, a ona w kazdym badz razie wczesniej sie tego strasznie bala i wolala zwyzywac go od ostatniego frajera niż się do niego zblizyc.
Powrót do góry Go down
edward

edward


Liczba postów : 121
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 2:10 pm

- nie wiem - wzruszył ramionami. przecież nie padnie przed nią na kolana i nie wyzna swojej miłości niczym pan Darcy w dumie i uprzedzeniu. myślał raczej o tym jak by się czuł gdyby go wyśmiała albo znowu wyzwała od frajerów. brr.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 2:14 pm

- Skoro tak - wzruszyla ramionami, odwrocila sie na piecie i ruszyla do wrot. Jednak zatrzymala sie w polowie drogi i zawrocila. Podeszla do niego nie spuszczajac wzroku z jego pieknych oczu. Kiedy juz znalazla sie tak blisko niego, ze niemal czula jego zapach skory musnela jego wargi swoimi po czym oczywiscie przeprosila rumieiac sie piekielnie
Powrót do góry Go down
edward

edward


Liczba postów : 121
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 2:19 pm

hahahahahaaha xd
chwycił ja za ramiona, ale delikatnie. i musiał na nią popatrzeć, sorii. i w sumie też się rumienił, wiadomo, to Ed. a potem, słuchając jej oddechu położył jej dłoń na policzku i powiedział, żeby nie przepraszała,bo jemu nie jest przykro. i ją pocałował, tak jak chciał od jakiś 3 miesięcy.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 2:21 pm

A ona jak ten kopciszek uciekla po niezwykle przyjemnym pocalunku. Wyszla ze stajni dotykajac swoich warg, ktore calowal ed. Miło. Poszła
Powrót do góry Go down
edward

edward


Liczba postów : 121
Registration date : 10/03/2009

Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 2:23 pm

był nieco oszołomiony, i o dziwo też macał swoje usta. i poszedł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stajnie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie   Stajnie - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stajnie
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Dziedziniec-
Skocz do: