Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Stolik

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stolik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:06 pm

- porozmawiamy za trzydzieści lat kiedy będziesz w kryzysie wieku średniego. zdradzisz swoją żonę z jakąś napaloną studentką. - miała doświadczenie, jej ojciec notorycznie zdradzał jej matkę. kochanki ojca nie były wiele starsze od donny.
- swoją drogą, nie ukrywam że nasze ostatnie spotkanie było ciekawe. szkoda, że poszedłeś. - dodała bez skrępowania, lubiła być bezpośrednia.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:19 pm

- nie chciałbym oglądać mojej żony w takim stanie, w jakim była moja matka. - powiedział poważnie. - aj, musiałem sprawić, że będziesz chciała więcej. - powiedział szczerze. poza tym był tego wieczoru głodny, co w jego przypadku nie sprzyja stosunkom.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Stolik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:23 pm

- jasne. spotkajmy się kiedyś w innych okolicznościach. - uśmiechnęła się diabolicznie i wstała. - a teraz idę. pa. - powiedziała pocałowała go w kącik ust i odeszła.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:27 pm

- pa - rzucił za nią zaskoczony. jej, wykorzystuje przeciwko niemu jego własną broń!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stolik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stolik
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Stolik elity

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Stołówka-
Skocz do: