Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Stolik

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 69
Registration date : 09/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Stolik   Stolik Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:32 am

zwykłe szare myszki, siedzą tu
Powrót do góry Go down
http://waverly.niceboard.biz
zurie

zurie


Liczba postów : 37
Age : 33
Registration date : 13/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 4:04 am

wiec ona jako kujonskie dziecko siedziala przy tym stoliku i mieszala jakas plastikowa lyzeczka swój dietetyczny jogurt. i zapewne czytala jakas mila ksiazke.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:15 am

siedział i zjadał tone frytek, taki walta urok. i z keczupem, nadmienię.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:21 am

szukała jakiegoś wolnego stolika, bo jak wiadomo donna straciła reputacje i nie mogła usiąść przy stoliku dla elity. generalnie miała zły humor i wszystko ją denerwowała, chętnie by się na kimś wyżyła.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:24 am

zamachał do niej uprzednio wytarłszy usta, bo w końcu nie był świnią, mimo że wżerał frytki. jemu nie robiło różnicy przy jakim stoliku siedzi, i to jedna z jego wielu zalet - bezpretensjonalność.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:27 am

zobaczyła w. i pomyślała, że to miło z jego strony. podeszła do stolika i usiadła na przeciwko żeby mieć na niego dobry widok. nie cierpiała jedzenia ze stołówki, ale każdy musiał czasami coś jeść. zabrała się za swoja sałatkę.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:32 am

- następna się odchudza - przewrócił oczami i odsunął od siebie niemal pusty talerz. - powinnyście przyjąć do wiadomości że wszystkie jesteście piękne i już - tak, promowanie kobiecej urody to było coś, co walt kochał.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:40 am

- teraz tak mówisz! wątpię, czy byś ze mną gadał jeśli byłabym gruba. - powiedziała zadowolona z siebie. tak naprawdę jako dziecko była dość pulchna i wolała nie wracać do poprzedniego wyglądu. zostawiła to jednak dla siebie, nie chciała mówić o swoim dzieciństwie. ukradła waltowi jedną frytkę bo miała już dość zieleniny.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:47 am

- ale nie jesteś - wzruszył ramionami z rozbrajającym uśmiechem.
- powiem ci, że nawet jesteś całkiem miła. - wcale nie był skrępowany ich ostatnim spotkaniem, więcej, aluzje jakie do niego czynił były jego naturalną implikacja.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:57 am

- właściwie, to chciałam przeprosić. zachowywałam się trochę hm... dziwnie przy okazji naszego ostatniego spotkania. - donna ostatnio straciła trochę pewności siebie i zaczęła myśleć trzeźwiej. zdawała sobie sprawę, że w. prawdopodobnie nie widział w tym nic dziwnego. otworzyła puszkę koli lajt.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 10:59 am

- nie, jak dla mnie byłaś całkiem normalna. no, chyba że nie masz w zwyczaju sprawiać sobie przyjemności - mrugnął do niej i wszystko jasne - on jak najbardziej kochał sprawiać przyjemności sobie i wszystkim dziewczętom dookoła. - a coli lajt to już nie trawię, wcale nie nie smakuje jak cola!
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:07 am

- nie jest taka zła. od paru dobrych lat nie piłam zwykłej coli. - pochwaliła się jakby co najmniej nie piła alkoholu od kilku lat, ale to była tylko cola.
- rozumiem, że tobie to nie przeszkadza, ale wiem też jak spostrzegają mnie inni. - powiedziała niezadowolona z siebie. chyba po prostu potrzebowała się komuś zwierzyć ze swoich problemów moralnych i dylematów.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:09 am

- a jak cie postrzegają? - wiedział, ze ludzie potrafią być trochę niesprawiedliwi w swoich ocenach - na przykład jemu uchodziło na sucho że uprawiał seks z połową kampusu. co z tego, że mogło to wynikać z faktu ze jakoś specjalnie sie swoimi podbojami nie chwalił? dziewuchy i tak plotkują ;d
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:15 am

- nie będę ukrywać. wszyscy gadają, że się puszczam na prawo i lewo. - odpowiedziała szczerze. dość miała tajemnic. - problem w tym, że ja tak tego nie widzę. po prostu od pewnego czasu nie wierze w miłość. więc chyba nie mam wyboru. - wzruszyła ramionami. wiem, zanudzam cię. - dodała szybko i upiła łyk coli.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:18 am

- to się nie przejmuj - wzruszył ramionami i napił swojego red bulla. - ja tam wierze w miłość, natomiast nie wierzę w celibat w czasie kiedy nikogo nie kochasz. - było to dla niego tak proste, jak różniczkowanie dla edwarda. poza tym faceci zwykle mniej się wszystkim przejmują nie?
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:22 am

- mhm. dzięki pomogłeś mi, teraz przynajmniej nie będę zanudzać wendy swoimi wywodami na temat miłości i seksu. celibat jest straszny swoją drogą. - powiedziała i zaczęła grzebać widelcem w swojej sałatce. wiedziała, że to niekulturalne ale lubiła bawić się jedzeniem.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:25 am

wendy kojarzył tylko z opowieści edwarda. podobno nie umiała algebry ;d
- nie gadaj że kiedyś się na niego zdobyłaś. ja jestem zdecydowanie za słaaby. - no tak, niestety taka jego natura.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:32 am

- raz, długo nie wytrzymałam. mam za słabą siłę woli, chcę spróbować znowu i tym razem wytrzymam dużej, ale może od przyszłego miesiąca. - zaśmiała się ze swojej własnej głupoty. ciężki był los nimfomanki w waverly.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:35 am

- to tak jak mój ojciec robił z dietą, zawsze zaczynał od poniedziałku - roześmiał się serdecznie. uwielbiał nabijać się ze swojego ojca, po prostu go nie znosił.
- a tak na serio, to nie widzę powodu dla którego mam rezygnować z tylu pięknych kobiet które mam na wyciągnięcie reki - przeciągnał się łącząc ręce pod głową.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:40 am

- co będziesz robić, jak zaliczysz już wszystkie dziewczyny w waverly? - zaśmiała się, sama zmieniłaby pewnie szkołę żeby móc zacząć od nowa. pomyślała, że podboje miłosne przynoszą sławę tylko mężczyznom.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:42 am

- co roku przychodzą nowe - to słowa wydały mu się wybitnie śmiesznie. - no, poza tym zwykle nie ograniczam się do jednego razu, jeśli seks był dobry. - taka otwartość krepowałaby każdego, ale nie walta, bo jemu przychodziła ona zupełnie naturalnie i bez wysiłku. był pewny siebie, i nie wstydził się swoich decyzji.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:48 am

- w sumie to nie taki zły pomysł, ja zabieram się tylko za to co najlepsze. to zabawne, że rozmawiamy ze sobą w taki sposób. - znowu się zaśmiała, jej śmiech był miły dla ucha. rzadko kiedy rozmawiała z chłopakiem na takie tematy, zwykle ograniczała się do niewinnego flirtu i głupich gierek.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:52 am

- właśnie mnie skomplementowałaś - również się zaśmiał. - cóż, chcę żeby ludzie, a w szczególności dziewczyny, chłopcy to chyba raczej nie, wiedzieli że jestem otwarty na propozycje i nowe doznania, takie jak ta rozmowa na przykład. - i puścił jej oko.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:59 am

- dziwie się, że nie masz nikogo na stałe, dziewczyny lubią otwartych facetów. no chyba, że o kimś nie wiem. - uśmiechnęła się szczerze i przyjrzała się mu uważnie.
- myślę, że mimo wszystko jesteśmy do siebie podobni. - spojrzała na niego całkiem niewinnie. dobrze rozumiała jego tok myślenia.
Powrót do góry Go down
walter

walter


Liczba postów : 123
Age : 34
Registration date : 11/03/2009

Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:01 pm

- no tak, to spotkanie parę dni temu dobitnie ten fakt udowodniło. - zepsuł nastrój, tak myślę. - a jak się zakocham, tak wiesz, na zabój i na zawsze to nigdy jej nie zdradzę, przysięgam - położył nawet rekę na sercu, bo tak sam przed sobą przyrzekł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stolik Empty
PisanieTemat: Re: Stolik   Stolik Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stolik
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Stolik elity

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Stołówka-
Skocz do: