Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lasek

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Lasek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lasek   Lasek - Page 2 Icon_minitimePią Mar 13, 2009 9:32 am

- Sam nie wiem co w tej książce jest takiego. Wolę komiksy od książek. - no i wygadał się o tych komiksach. Teraz będzie skończony. No cóż i tak miał już nie zbyt dobrą reputację wśród kumpli. - Wiesz co, może jednak napiję się tej koli.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Lasek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lasek   Lasek - Page 2 Icon_minitimePią Mar 13, 2009 9:37 am

Rzcuaiłą mu butelke z nadzieja, ze zdazy ja zlapac zanim oberwie nia w glowe. Przeliczyla się.
- Mam nadzieję, że nie nabilam Ci guza. - parsknela smiechem - Masz kiepski refleks. Poza tym... Czemu wyrzuciles specjalny numer spidermana w krzaki? - zapytala i natychmiast dodala, ze jesli go juz nie chce to ona sobie wezmie. DLa brata. Jasne.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Lasek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lasek   Lasek - Page 2 Icon_minitimePią Mar 13, 2009 9:40 am

Rozmasował swoją głowę i stwierdził, że jest zwykłą łajzą.
- Mam dobry refleks, wszystko przez to, że mamy piątek 13. Jasne, możesz wziąć spajdermena. Twój brat na pewno się ucieszy. - powiedział udając, że nie ma nic przeciwko. chociaż tak naprawdę to miał nadzieję że jej brat nie okaże się wszystkożernym pięciolatkiem. Napił się koli i rzucił ją w stronę wendy.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Lasek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lasek   Lasek - Page 2 Icon_minitimePią Mar 13, 2009 9:44 am

A ta zlapala butelke i wstala z miejsca by udac sie w krzaki.
- Colera jasna - krzyknela kiedy juz w nich grzebala. Niespodziewala sie, ze te krzaki maja kolce - Mam! 0 krzyknela wyskakujac na polanke, a we wlosach miala powplatane liscie chcrakterystyczne dla tego krzewu
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

Lasek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lasek   Lasek - Page 2 Icon_minitimePią Mar 13, 2009 9:48 am

- Na pewno masz brata? - zapytał z zaciekawieniem. Przypuszczał, że w. jest wściekłą fanką komiksów i nie chce się do tego przyznać. - Może sama lubisz spidermana? - zapytał z lekkim uśmiechem, poza tym stwierdził że ładnie jej z tymi liśćmi we włosach.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Lasek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lasek   Lasek - Page 2 Icon_minitimePią Mar 13, 2009 9:51 am

- Oszalalaes? Nienawidze tych... glupch komiksow. To dla dzieci i facetow z malymi... - spojrzala odruchowo na jego krok - rozumkami - dokonczyla szybki i uciekla jak dzikusek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lasek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lasek   Lasek - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lasek
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Dziedziniec-
Skocz do: