Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Restauracja

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:41 pm

- no bo niby po co mamy to robić? - uniósł obie brwi do góry, uśmiechając sie głupio. - żeby potem, ochh, cierpieć? czuć się zranionym? - oblizał górną wargę, bo moim zdaniem to fajnie wygląda jak się oblizuje górną wargę, dolną to już kojarzy mi się z moją babcią. - zgwałconym psychicznie? nie, nie jestem masochistą, kotku.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:43 pm

- nie jestem głoda, chcesz troche sałatki? - zachichotała cicho, wskazując palcem na nienaruszone danie, nie wiem jakie nie chce mi sie myslec, napewno jednak było to coś dietetycznego. coś czuje że sesil bedzie nie dożywioną ważącą trzydziescidwa kilogramy nie apetyczną anorektyczką. - właściwie to nie wiem, ale przecież kiedyś bedziesz miał żonę, dzieci?
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:53 pm

- ale nie dzisiaj. dzisiaj żyję chwilą, robię to, na co mam ochotę - rucham tego, na kogo mam ochotę, taa. - ćpam to, co sobie kupię i dostaję takie oceny, za jakie zapłacę, więc wszystko jeszcze przede mną. dzieciaki dopiero po trzydziestce, nie zamierzam płodzić sobie potomków... - poinformował ją wyniośle, pukając ją po czole.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:55 pm

pomasowała owe miejsce gdzie ją popukał, to brzmi całkiem dwuznacznie. - nie masz wyczucia, szczerze powiedziawszy. - mruknęła, wsuwając mu do ust kawałek pomidora czy jakiegoś innego równie smacznego warzywa.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 3:04 pm

umarł, bo ja umarłam. przed chwilą.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 3:06 pm

[*]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restauracja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Restauracja
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rhinecliff :: The Ritz Hotel-
Skocz do: