Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Restauracja

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 69
Registration date : 09/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Restauracja   Restauracja Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:42 am

Doskonałe miejsce na romantyczną kolację przy świecach z ukochaną.
Powrót do góry Go down
http://waverly.niceboard.biz
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 12:28 pm

zszedł ze swojego pokoju hotelowego, bo akademik to nie dla takich vipów jak nasz ian. przysiadł na jakiejś miłej sofusi, prawie zwalając obrus ze stolika, bo jakoś dziwnie wcisnął mu się między kolana, w skutek czego ian zaklął głośno, bo co on się tu będzie i władczym wzrokiem przywołał kelnerkę, by zamówić danie, nie zaglądając nawet w menu, bo miał tutaj już swoją ulubioną potrawę.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 12:31 pm

z racji tego że tu wszyscy sie znają, to pewnie zaprosił ją tu - właściwie to pewnie tylko po to by pomogła mu odrobic algebrę czy też napisała wypracowanię na atronomię, ale mniejsza. - czesc, ian! przepraszam znowu sie spóźniłam. - wymruchała cicho, przygryzając dolną wargę. nawet pomyslała sobie że uroczo dziś wygląda, ale jak można wyglądac nie uroczo wyglądając jak matijas.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 12:39 pm

właśnie, o to jest pytanie.
- oboje się spóźniliśmy, tak szczerze mówiąc, ale ciii - teatralnia przyłożył palec do ust, a drugą ręką złapał cecile za ramię i pociągnął w stronę siebie, to znaczy, zmusił ją, żeby usiadła koło niego, dość blisko, bo tak to zwykle bywa, że płeć brzydka odczuwa pociąć to płci pięknej. - wytłumaczysz mi coś? - uśmiechnął się najbardziej niewinnie jak tylko umiał i zamachał rzęsami sztucznie.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 12:44 pm

pewnie sciągając powolij kremowe rękawiczki od burberry zatrzepotała rzęsami. - oczywiście, słucham? - wymruczała, zakłądając nogę na nogę. sesil oczywiście nie była dziewiczym kujonem, raczej była dobrze uczącą sie imprezowiczką z błoną dziewiczą na swoim miejscu, niech stracę.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 12:48 pm

to musiało fajnie wyglądać jak tak oboje machali do siebie rzęsami xd.
- dlaczego wy, kobiety, musicie podchodzić do tego wszystkiego tak emocjonalnie? - rzucił z pretensją i pokręcił głową, stukając swoimi nieco krótkimi, aczkolwiek zadbanymi paznokciami o blat stolika. spojrzał na nią wyczekująco. w zasadzie dzisiaj strasznie się wkurzył, bo próbował przelecieć jakąś dziewczynę z pierwszej licealnej, którą ledwo znał, a ona zaczęła mu mówić, że go kocha i spytała się czy będą ze sobą teraz chodzić, więc ianowi odechciało się starań jak biczem strzelił.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 12:54 pm

tak, wyjątkowo zabawnie.
spojrzała na niego troche wymownie, zastanowiła sie przez chciwle co tak naprawdę ma mu w ogóle odpowiedziec, bo przecież ona jest sesil a nie wy dziewczyny. - ponieważ my myslimy głową, a wy penisem? nie nie wiem, - wzruszyła ramionami, oblizując spierzchnięte usta - a dlaczego pytasz? - pewnie owa dziewczyna była najlepszą przyjaciółką sesil, albo nie siedziała z nią wławce na histori i zwierzała jej sie z upojnego uczucia jakim darzy iana.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:01 pm

haha, napewno.
- ponieważ... - zastanowił się, w jaki sposób opowiedzieć tą historie tak, żeby cecilie nie uznała go za dupka, chociaż było już chyba za późno za zapobieganie czemuś takiemu, więc zamilkł, po czym stwierdził, że jednak jej tego nie powie, bo mu ucieknie i w ten sposób nigdy nie uda mu się jej przelecieć. - nieważne. hej, sugerujesz mi, że myślę penisem? moja miła, penis nie rozwiązał za mnie ostatniego egzaminu...
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:05 pm

i tak jutro sie wszystkiego dowie, od owej długo nogiej dziewuchy zadurzonej w nim, xd
- ale, to jest potwierdzone naukowo, zaprzeczysz? - wymruczała cicho, stukając swymi krwisto czerwonymi paznokciami o śnieżny blat. nawet miała pewnien scenariusz teraz w głowie, pewnie ian ją upije wykorzysta zrobi jej dziecko, które nazwą andrzej, albo golec. xdd nie dobra fantazja mnie poniosła. - wiem, to napewno ściąga wsunięta w pióro, hm?
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:15 pm

- coś w tym rodzaju - uśmiechnął się tak, że napewno zaparło jej dech w piersiach, jeśli jakiekolwiek miała. poklepał ją po kolanie tak szybko, że nawet nie zdązyłaby powiedzieć "hej, przestań", bo praktycznie przestał zanim zaczął, chodziło mu jedynie o sam fakt, że udało mu się ją poklepać po kolanku. - muszę zaprzeczyć, bo równie dobrze chyba mogę powiedzieć, że myślisz waginą, mała.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:23 pm

piersi miała owszem, stosowne do jej figury - nie za duże nie za małe,
wsciągnęła mocno powietrze, zakładając kosmyk włosów za ucho. - wiesz, w gruncie rzeczy możesz miec nawet trochę racji . - wymruczała obciągając ołówkową spódnicę na posiniaczone kolana, nie pytaj skąd te siniaki bo naprawdę nie wiem .
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:27 pm

- więc się przyznajesz! widzisz... my, faceci, nie myślimy penisami ani trochę, lecz za to wy, kobiety, posługujecie się pochwą. myślisz, że jak masz łechtaczkę, to jesteś fajna? - spojrzał na nią groźnie i naprawdę przepraszam za niego, mam spaczony humor dziś.
/ostatnio na biologii kolega zapytał się nauczycielki, co to jest orgazm, a ona powiedziała, że totalny odlot na maksa ; DD
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:30 pm

/ na biologi czasem lecą fajne pytania, ostatnio koleżanka pytała co to jest onanizacja, nauczycielka odprała żeby sobie w google wpisała, ;o
spojrzała na niego szeroko otwartymi oczami, nawet zasłoniła usta dłonią, szczerze zastanawiała się czy ma mu w ogóle odpowiadac na to banalne pytanie, czy też przemilczec całą sprawę obrazic się i wyjsc. - skąd wiesz ze mam łechtaczkę?
xd
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:40 pm

roześmiał się pod nosem, bo totalnie go rozbroiła.
- a nie masz? - uniósł jedną brew do góry, przyglądając się jej uważnie, to znaczy, jej twarzy, nie łechtaczce. - o nie, nie mów, że wycięli ci łechtaczkę w skutek jakichś afrykańskich obrzędów, cecilie - to by oznaczało katastrofę i brak orgazmu, co nie. upił łyka wody i chyba coś jadł, jakieś ulubione danie, nie chce mi się wymyślać co, w każdym razie wepchnął sobie jedną czwartą zawartości talerza do ust.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:44 pm

- nie będziemy tutaj kwestionowali faktu położenia mojej łechtaczki, ian. - wymruczała lekko rozgoryczona, lecz nie dała tego po sobie poznac ze sztucznym uśmiechem umoczyła usta w pół słodkim wytrawym winie, - nigdy nie byłam w afryce tak pozatym. - mruknęła zakładając noge na nogę. - to dziwne, że to kobietom wycinają łechtaczki a przecież faceci są bardziej skłonni do zdrady.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:48 pm

- facetom też wycinają różne rzeczy, słońce - odparł z mądrą miną ważniaka, że czego on by tam nie wiedział i tak dalej. - które utrudniają im przyjemność. ale ja się do takich nie zaliczam, bejbs. w zasadzie, to jeszcze nigdy nie zdradziłem żadnej dziewczyny - no jasne, przecież z żadną jeszcze nie był na stałe, więc to logiczne.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:51 pm

znając życie wszystkie związki iana, ograniczają sie tylko do seksu - żadnych emocji. - to nie sprawiedliwe, powinni wam penisa ucinac. - mruknęła nie zadowolona, lekko tupiąc drewnianym obcasem o szklaną posadzkę. - chociaż w sumie, może to jednak zły pomysł. - wzruszyła ramionami, widelcem wertując po nienaruszonym talerzu . - a jak by ci wycieli penisa co bys zrobił? - zachichotała cicho, opuszkami palców drażniąc jego dolną wargę.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:03 pm

- to bym przeszedł na facetów - odparł, wzruszając ramionami. miała zdecydowanie zimne opuszki palców, co było strasznie przyjemne w jego odczuciu, więc nawet nie mrugał oczami, by nie zaprzestała swoich czynów. - hej, gdyby mi wycięli, to większość świata nie miałaby przyjemności z mojej egzystencji...
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:07 pm

- więc uważasz, ze ty jako jedyny potrafisz w pełni zaspokoic kobietę? - przyzgryzła dolną wargę, zabierając palce znad warg iana, - to całkiem fajne, lubie jak facet jest pewny siebie. - wymruczała, palcami przeczesując koncówki włosów.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:11 pm

- flirtujesz ze mną, cecilie, wstydź się! - roześmiał się pod nosem, po czym odsunął się od niej, delikatnie głaszcząc ją po policzku kciukiem. w zasadzie nie wiedział czy cecielie byłaby dobra do przelecenia, w gruncie rzeczy zbyt dobrze ją znał, by ją rozwalić emocjonalnie na kawałeczki za pomocą swojego wiernego kompana bokserkowego.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:14 pm

- wcale nie, mogę byc opryskliwa jak chcesz! - podparła łokiec na stoliku, bawiąc sie widelcem, no nie wiem jak to napisac ale napewno wiesz o co chodzi, xdd jesli chodzi o seks to powszechnie wiadomo że sesil jest wieczną dziewicą!
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:17 pm

on też to wiedział, skoro powrzechnie wiadomo, hm, w pewnym sensie mogłaby stanowić dla niego jakiś rodzaj wyzwania, bo teraz, tutaj, w tym momencie, wydawała mu się szalenie łatwa, ale dobrze wiedział, że strzeże swej błony jak oka w głowie, chociaż kto wie czy nie przerwała jej się przy bieganiu, załóżmy.
- nie musisz, podoba mi się jak ze mną flirtujesz...
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:21 pm

sesil w sumie jako mała dziewczynka uwielbiała jazde na kucykach, co wydaje sie bardziej prawdopodobne jako przerwanie błony dziewiczej chociaż nie mam pojęcia jak to może byc, podczas jazdy na koniu, mniejsza . - chyba pochodze do życia jednak bardzo emocjonalnie.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 28
Registration date : 12/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:32 pm

- dlaczego? - zapytał, układając ramię na jej krześle i nachylając się nieco w jej stronę. chciałby usłyszeć dalszą część tego wyznania, był naprawdę ciekawy, co też się kryje za tą całą emocjonalnością kobiet. poza tym zamierzał wybadać teren, aby sprawdzić czy mógłby ją przelecieć czy jednak nie, chociaż zbyt dużo czynników świadczyło o tym, że nie, że w życiu mu się to nie uda.
Powrót do góry Go down
cécile

cécile


Liczba postów : 103
Age : 32
Registration date : 10/03/2009

Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:38 pm

wzruszyła ramionami przy tym robiąc tę teatralną minę pełną zniesmaczenia i niewiedzy. - właściwie to nie wiem, znaczy bo my kobiety przywiązujemy sie do osób, rzeczy a wy tego nie robicie i to jest nie fajne. - mruknęła, zła na siebie że jednak mu to powiedziała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restauracja Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja   Restauracja Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Restauracja
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rhinecliff :: The Ritz Hotel-
Skocz do: