Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kanapa

Go down 
+3
Karen
donna
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:36 am

- Nie wiem. Może na chwilę wpadne zobaczyc co i jak. - wzruszyla ramionami - Nie wiem gdzie się podziala stara Wendy, ktora potrafila bawic sie do rana. - uszczypnela go w brzuch tak zeby sprawdzc stan tluszczyku, ktorego nie mial, a W. wpadla w kompleks
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:40 am

- ała. - krzyknął i zaczął sobie masować obolałe miejsce na brzuchu. - musisz pójść, bo dawno z tobą nie imprezowałem. - powiedział i poczochrał ją po głowie. Wink
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:43 am

- A upijeeemy si? - zapytala z nadzija w oczach. Miała teraż takie oczy jelonka. Babmbi. Uśmiechnęł się niesmialo nawet
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:45 am

roześmiał się. on zawsze się spija na imprezach. a wczoraj pokazał na co go stać pod wppływem alkoholu. - mała, chyba się jeszcze nie nauczyłaś, że ja zawsze się spijam. na każdej imprezie. - powiedział i się wyszczerzył.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:49 am

- To dobrze. - poprawila wlosy, ktore jej wczesniej poczochral patrzac na niego z wyrzutem - Dobrze, że się spijesz. - Wendy lubiła antka pijanego jeszcze bardziej niż trzeźwego. Jest wtedy taki posłuszny.
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:52 am

- dobrze, że się spiję? - zapytał ze zdziwieniem. przecież kiedyś jak się razem spili, to prawie nie wylądowali razem w łóżku.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:56 am

- No dobra. Może nie zawsze jest tak fajnie - sprostowała odczytując jego myśli - Ten jeden incydent możemy pominąć - zalozyla noge na noge poprawiajac sie na kanapie. Chociaz przez chwile pomyslala, ze to wcale nie byl by taki glupi pomysl. Pomysl z wykorzystaniem Antka.
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:02 am

- ale ten jeden incydent był naprawdę miły. - powiedział i położył rękę na jej nodze. - czasami się zastanawiałem, czemu tego nie dokończyliśmy. - dodał, patrząc jej głęboko w oczy.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:05 am

- Może dlatego, że przyjaciele nie robią takich rzeczy? - zapytała, bo sama oczywiście uważała, że przecież nic by się takiego nie stao gdyby to dokonczyli wtedy. Przejechała dłonią po jego policzku przygryzajac warge - Ale... Jeśli kiedyś bedziesz chciał... -zaczęła z kącikowym usmiechem
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:10 am

roześmiał się. - ale wiesz doskonale, że później nic by z tego nie było. - powiedział i zbliżył twarz do jej ucha. - wiesz, jaki jestem i jaki mam charakter. - wyszeptał jej na ucho i ugryzł ją pod uchem.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:14 am

- I dlatego jesteś dla mnie taki... przewidywalny - szepnęła i musnęła wargami jego kość policzkowa bawiąc się kołnierzykiem jego koszulki polo.
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:15 am

- jestem dla ciebie przewidywalny? - zapytał ze zdziwieniem. cmoknął ją w kącik jej ust.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:21 am

- Jesteś Antku. Tyle, że mi to chyba nie przeszkadza. Po prostu długo Cię znam - włożyła swoją rękę pod jego bluzkę by posmyrać go po żebrach
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:24 am

- lubisz mnie aż tak bardzo, że zrobiłabyś dla mnie wszystko? - zapytał, patrząc na nią z wielkim bananem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:26 am

Spojrzała na niego uważnie, bo sam bóg wie co mogl miec teraz na mysli - Wszystko - zapytala po czym zastanwoila sie chwile nawijajac pasmo wlosow na palec wskazujacy - Powiedzmy... - powiedziala niepewnie patrzac na niego spod oka.
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:30 am

wybuchnął śmiechem. - nie chodzi mi o rzeczy sprośne. - powiedział przez śmiech i poczochrał ją po głowie, - zrobiłabyś z siebie idiotkę, jakbym cię o to poprosił? - zapytał, patrząc na nią uważnie, xd
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:32 am

Popukała go palcem po czole.
- Oszlalałeś? - spojrzała na niego rozbawiona - A niby co miałabym takie zrobić? Konkrety proszę - powiedziała odgarniając włosy do tyłu
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:34 am

- zaśpiewała jakąś znaną piosenkę. - powiedział. każdy wiedział, że wendy nie umie śpiewać.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:39 am

- Jesteś wsttrętny! Przecież wiesz, że nie umiem śpiewać! - oburzyła się wstając z kanapy. Nie chciałą robić z siebie glupka przy tylu ludziach zgromadzonych w waverly inn - Wstrętny i złośliwy - kopnęła go lekko w kostke
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:41 am

- czy musisz się tak na mnie wyżywać? - zapytał spoglądając to na swoją kostkę, to na Wendy.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:42 am

- Muszę. Bo nie mam na kim - westchnęła - Zresztą nie bądź mięczakim. Nic Ci nie będzie - machnęła ręką i podniosła swoją torbę z kanapy
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:44 am

- a ty się gdzie wybierasz? - zapytał, patrząc uważnie jak zabiera swoją torbę z kanapy. aż wstał z sofy i stanął naprzeciwko niej. złapał ją w talii i przyciągnął do siebie.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:46 am

- A co jeśli mam randkę? - zapytała patrząc mu prowokacyjnie w oczy. Nie miałą randki. Ona nie ma randek o tej godzinie. Po prostu spieszyła się na korepetycje z algerny. W końcu nie chciałą żeby ja wypieprzyli z waverly za to, że nie zda.
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:48 am

- randkę? - zapytał ze zdziwieniem. wziął ręce z jej talii. - masz kogoś? - zapytał ze smutkiem w oczach.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 7:51 am

- Nie. Jeszcze nie - zaprzeczyła a potem się uśmiechnęła szeroko - Gdybym miała więcej czasu to zapytałabym Cię jakim cudem wylądaowałeś w łóżku z lizakiem. - podparłą się rękoma o biodra nie ruszając się z miejsca
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kanapa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kanapa
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Waverly Inn-
Skocz do: