Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kanapa

Go down 
+3
Karen
donna
Admin
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 69
Registration date : 09/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 10:46 am

.
Powrót do góry Go down
http://waverly.niceboard.biz
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 2:20 pm

Siedziała na kanapie w granatowej sukience przed kolano i popijała martini. W klubie było sporo uczniów jednak nie wiedziała swoich przyjaciół. Jedynym jej zajęciem była zabawa parasolką od drinka. [sztuczny tłum!]
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:10 pm

sztuczne tłumy szaleją, szaleją!
karen przyszła lekko (odrobinkę, ehe) spóźniona i rozglądała się teraz za jimem. mieli się spotkać, ale coś jej wypadło i cały plan się sypnął, tak więc chciała go teraz przeprosić. nigdzie go jednak nie dojrzała, tak więc opadła na kanapę obok donny i założyła za ucho pasmo włosów.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:16 pm

Donna, która według moich szacunków siedziała na tej kanapie od około 2 godzin zdążyła wypić więcej niż jedno martini. Uśmiechnęła się do karen i wymamrotała, że miło widzieć kogoś znajomego.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:17 pm

jim dziś na nią czekał pod klasą:/ ale się nie doczekał, więc był w związku z tym trochę zły, tym bardziej, ze wczoraj uprawiali seks, a on nie lubił czegoś takiego, że ktoś go po stosunku ignoruje! no, w każdym razie teraz plątał sie z kolegami w tym dzikim tłumie,xd majac na sobie koszule jakas ale taka na krotki rekawek rozpieta i pod spodem biala koszulke, pozdro robbie, ale to bylo strasznie seksy tym bardziej, ze luke jest do niego podobny. no dostrzegl karen i sie do niej usmiechnal, poki co.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:19 pm

Donna ruszyła swój leniwy tyłek i poszła do akademika.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:21 pm

przeprosiła więc donnę i wstała, wycierając dłonie o rajstopy w panterkę xd. podeszła do jima i pomimo iż była w botkach na obcasach, wspięła się na palce i musnęła jego usta wargami, które smakowały trochę danielsem, którego zdążyła zacząć pić dajmy na to.
-james - zaczęła oficjalnie, he he - tak mi głupio. już prawie szłam, żeby się z tobą spotkać, ale musiałam #%$^ (nie chce mi się wymyślać) - uśmiechnęła się nieśmiało i czekała na jego reakcję.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:23 pm

nie lubię danielsa. w ogóle nie lubie lyski. no w każdym razie jim teraz wyjął ręce z kieszeni, bo przy damie tak nie wypada (haha!), ale uśmiechnął się miło i potulnie jak baranek, bo właśnie wziął jakieś tabletki, ktore wedlug jednego z jego nowych kumpli, powinny mu poprawic nastroj.
- spokacznie. jak tam? - zapytal i oparl sie ramieniem o jakis pobliski filar, czy cokolwiek, nie wiem moze nawet wydawalo mu sie, ze sie o cos opiera, bo to roznie bywa.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:29 pm

spojrzała na niego, marszcząc brwi, ale zaraz potem się ogarnęła i posłała mu szeroki uśmiech. nawet nie była odrobinę pijana, a on już się chwiał i miał rozszerzone źrenice. no trudno, dzisiaj to ona robi za bodygarda. następnym razem zadzwoni po costnera. wzruszyła ramionami w odpowiedzi na jego pytanie i zagryzła wargę.
-hm, nie wiem, normalnie. jak francuski? - zainteresowała się, może nawet faktycznie ją to ciekawiło.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:33 pm

jim nawet pozwolił sobie ziewnąć w prawą dłoń, chyba miał dość imprez. chciało mu się zrobić coś fajnego, bo jak dla niego ta impreza była cholernie nudna, o czym zaraz poinformował karen, dmuchając jej w grzywkę.
- a francuski? ee, nie wiem karen, zapytaj mnie jutro, xd - no przynajmniej wie, ze na przykład dziś się do niczego nie nadaje.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:36 pm

-frajer - rozczochrała mu włosy i widzę dzisiaj jima w roli dżambodżeta! xd - no to nie wiem, co chcesz robić? możemy pójść do mnie, albo do ciebie, albo na dach i spalić towar, albo łyknąć piksy, zapić je wódką i kompletnie odpłynąć - mówiła, starając się przekrzyczeć muzykę, jednocześnie wodząc palcem wskazującym po obojczyku jima.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:40 pm

jim zaśmiał się teraz, bo jakby to adam powiedział 'it sounds like a plan, babes'. a jemu się ten plan jak najbardziej podobał.
- dobra, stawiam na pójście do ciebie. bo u kogo byliśmy ostatnio? - nie pamietal. objął za to karen w talii i pocałował teraz w czubek głowy, odpędzając tym samym wszystkie sprośne myśli na jej temat w mózgach wszystkich chłopców znajdujących się dookoła. może za wyjątkiem jej brata.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:42 pm

że niby tim nadal o niej fantazjował? xd. okej, tim zmarszczył teraz czoło i trochę się zdenerwował, bo w jego oczach jim nie był idealnym kandydatem dla jego siostrzyczki. ale jeszcze nie wiem dlaczego.
-nie pamiętam też. nieważne, chodźmy więc, jimmy - uśmiechnęła się ładnie i zwinęła z baru butelkę martini bianco <3.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:44 pm

zaczne..
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 5:57 am

taktak. siedział na sofie i popijał jakiś koktajl mleczny. miał dość alkoholu.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 5:59 am

Usiadła sobie na kanapie obok antka. Ale nie piła koktajlu mlecznego. Tylko martini. Na dobry początek dnia. Bo w sumie dopiero co wstała z łóżka. Długi sen to dobry sen. Powiedzmy, że się znali.
- Wyglądasz dzisiąj fatalnie A. - powiedziała marszcząc nos.
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:01 am

zaśmiał się. - za dużo wczoraj imprezowałem z lizakiem. - powiedział i napił się trochę koktajlu ze swojej szklanki. - ty za to wyglądasz doskonale. nie imprezowałaś wczoraj? - zapytał, spoglądając na nią uważnie. Wink
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:05 am

- Z lizakiem? - zapytała unosząc brew. Antek często mówił rzeczy, których ona nie rozumiała. W sensie jakby mówił szyfrem - Nie imprezowałąm. Byłam w NY na ślubie matki. Ożeniła się z jakimś karakanem, który ma troje afrykańskich dzieci - rpycnęła zaglądając do kieliszka. Jej matka była najdziwniejszą kobietą jaką znała.
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:07 am

- no z luize. - powiedział. - byłaś druhną? - zapytał.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:13 am

- Tak. Miałam na sobie różową sukienkę z mega kokardą! - na samą myśl zrobiło jej się dobrze. Była pewna, że zaraz wyrzyga martini - Antek. Wyobrażasz sobie mnie w rozowej sukience?! - zapytala lapiac go za ramie
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:17 am

zaczął się śmiać. - wyobrażam sobie. - powiedział przez śmiech. - musiałaś wyglądać koszmarnie. - dodał. nie lubił dziewczyn, które ubierały się na różowo. - to twoja mamusia pewnie musiała być zadowolona, że robi z ciebie idiotkę. - powiedział jak najbardziej poważnie. już się nie śmiał. nienienie,
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:21 am

- Czasem myślę, że ona mnie nienawidzi. - powiedziała całkiem poważnie wychylając do końca swoje martini. - Wiesz, że gdy byłam dzieckiem zostawiła mnie przez przypadek w domu pogrzebowym? - postawiła kieliszek do góry dnem i obciagnela spodniczke
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:23 am

popatrzył ze zdziwieniem na wendy. - ciesz się, że wogóle masz matkę. - powiedział do niej. odwrócił wzrok, nie chciał o tym gadać. zrobił to całkowicie przez przypadek.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:27 am

Też zamilkła. W sumie to zawsze wolała, żeby zamiast jej ojca w wypadku samochodowym zginęła jej matka. Zawsze obwiniała ją o jego śmierć. Bez słową oparła głowę o ramię antka i posmyrała go po brzuchu na pocieszenie.
Powrót do góry Go down
antek

antek


Liczba postów : 105
Registration date : 14/03/2009

Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 6:29 am

westchnął. - sory, to nie było na miejscu. - powiedział i objął ją w talii. tak po przyjacielsku. - idziesz w piątek na imprezę szkolną? - zapytał, patrząc gdzieś w przestrzeń.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kanapa Empty
PisanieTemat: Re: Kanapa   Kanapa Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kanapa
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Waverly Inn-
Skocz do: