Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SALA PROJEKCYJNA

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 9:40 am

tinsley miała tam zebrania kinomaniaków, no nie.
i właśnie tutaj siedziała karen, ale bynajmniej nie oglądała żadnego filmu, tylko czekała na jima. nie wiem dlaczego akurat tutaj.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 9:42 am

pewnie się umówili, tak? więc jim teraz, z dwiema kanapkami z automatu dla nich, w londynie są świetne kanapki z automatu przy london college:3 i teraz zjawił się za karen, by pocałować ją w policzek, wciąż stojąc za jej plecami.
- siemanko - przywital się i usiadł teraz obok - wziąłem tobie kanapkę z serem - sobie też.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 9:55 am

-dzięki - uśmiechnęła się, chociaż nie była głodna. zjadła dziś jogurt i muffina, jak sam walter stwierdził, jadła wyjątkowo mało. trudno. przynajmniej dzięki temu była bardziej ekonomiczna i korzystniejsza w czasach wielkiego kryzysu, hihi.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 9:58 am

podał jej teraz kanapkę i usmiechnął się szeroko. pomiział ją nawet po policzku.
- co słychać? mam nadzieję, że się wyspałaś dzisiaj? - uniósł prawą brew do góry, kto wie, może było jej niewygodnie, może zabierał kołdrę i tak dalej. uśmiechnął się w każdym razie po raz kolejny, rozwijając swoją kanapkę.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 10:08 am

-pomijając fakt, że ciągle usiłowałeś zabrać mi kołdrę, było całkiem przyjemnie. przytuliłam się do ciebie, więc nawet nie było mi zimno - uśmiechnęła się również, gmerając przy folii, którą owinięta była kanapka. na stacjach benzynowych są fajne, te trójkątne. uwielbiam je<3 - wychodząc spotkałam waltera, który koniecznie chciał wiedzieć gdzie spędziłam noc i był święcie przekonany, że się z tobą przespałam - przewróciła oczami - spotykanie się z najbardziej napaloną suką waverly nie wychodzi mu na dobre.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 12:04 pm

zastanowił się nad tym. spotykanie się? aha. no tak. pominął chyba mały szczegół. co jeśli karen spotykała się z walterem NA POWAŻNIE? przecież nawet nie pytał, czy ma chłopaka, czy kogokolwiek innego. super jim, brawo. wyraźnie zmarkotniał!
- hm, to twój facet, tak? - zapytał, zabierając się za jedzenie swojej kanapki, ale nie patrzył na karen.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:40 pm

-nie, no co ty - obruszyła się nawet całkiem, bo myślenie o tym, że mogłaby być z walterem było prawie tak absurdalne jak o tym, że mogłaby spotykać się z timem. no może trochę mniej. ale jednak. uśmiechnęła się do niego zaciesznie i zmierzwiła włosy jima - to mój przyjaciel, głuptasie. zresztą spotyka się, jak już wspominałam, z niezłą biczą, hm.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 1:58 pm

uśmiechnal sie nawet z tej okazji, nie pisze polskich znakow, bo nie umiem obslugiwac juz klawiatury w normalnym komputerze-,-. zdazyl dojesc swoja kanapke i teraz bawil sie folia.
- to w zasadzie dobrze - stwierdzil, myslac moze przyszlosciowo, moze nawet zbyt przyszlosciowo, ale mowi sie trudno. spojrzal na karen - nie mialas dzis kaca?
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:01 pm

-nie - wyszczerzyła ząbki w wesołym uśmiechu. była całkiem zadowolona, że o to zapytał, bo mogła pochwalić się tym, że nie miewa kacyków, to prawie jak jacyków, co też mu powiedziała. to znaczy bez wzmianki o jacykowie xd - a ty? pewnie nie, nawet nie byłeś lekko pijany.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:03 pm

- takie ilosci alkoholu mnie nie biora. gorzej z toba, karen, ale obiecuje, ze w piatek bede cie pilnowal. bo w piatek ta impreza, tak? hm, to znaczy jesli masz ochote, zebysmy poszli razem - bo to tez sie liczy, wyjal ksiazke od francuskiego i zaczal przegladac - a, jutro jest piatek. to znaczy ze mam sprawdzian z francuskiego. super.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:10 pm

-zawsze możesz zwiać - wzruszyła ramionami, powoli jedząc kanapkę. ona nie pochłaniała ich z taką prędkością jak jim, więc zjadła jej dopiero pół i czuła się całkiem najedzona - chcesz? - zapytała, podsuwając mu ją pod nos - już się najadłam - co do piątku, hm, okej.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:12 pm

- nie moge zbytnio. to znaczy wiesz, niby moge, jak bede mial zle oceny, to starzy odremontuja biblioteke w szkole czy cos i od razu beda lepsze, ale ja chce jednak robic cos wiecej niz zajmowac sie prowadzeniem sieci hoteli - piekny i madry! - moj wspollokator nadal sie nie pojawil. na pewno nie jestes glodna? - on zjadlby takich piec i by sie nie najadl, bo co to dla faceta.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:30 pm

-na pewno. najadłam się już - poklepała się po płaskim brzuchu i oddała mu kanapkę - hm, więc nie pozostaje ci nic innego jak jednak się nauczyć. mogę ci pomóc, przepytać czy coś, chociaż nie wiem czy coś z tego wyjdzie - uniosła jeden kącik fajnych ust w porozumiewawczym uśmiechu - może twój współlokator uznał, że nie pojawi się w tym roku w waverly, bo i tak się zdarzało.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:34 pm

- byloby calkiem przyjemnie, mielibysmy moj pokoj tylko dla siebie. oczywiscie w celach czysto naukowych, przeciez po to tutaj jestesmy - rozesmial sie nawet i scisnal troche udo karen. lubil jej nogi, strasznie mu sie podobaly - okej, ale teraz nie bede sie uczyl. mozesz mnie przepytac na przerwie na lunch - to znaczy mozemy uznac, ze sie spotkaja, bo ja jutro do szesnastej siedze w szkole.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:39 pm

ja będę dopiero po dwudziestej jutro! ale powiedzmy, że się spotkają.
-oczywiście. czysto naukowych - powtórzyła, przybierając poważny wyraz twarzy, ale nie udało jej się utrzymać go zbyt długo i parsknęła śmiechem. moje postacie to zjeby, ale ja też jestem zjebem, więc to pewnie dlatego. pomodlisz się za mnie? - jesteśmy pilnymi sowami waverly i nie krążą nam po głowach żadne zbereźne myśli - dodała i przysunęła się do jima, opierając dłonie na jego biodrach. zgasło mi światło. i działa. i znowu zgasło. o działa.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:45 pm

ja pewnie pojde w koncu na bilard po szkole, wygrac obiecanego breezera! nie chodze do kosciola,sory,xd.
jim dokonczyl swoja kanapke i teraz zastanowil sie nad tym chwile. gdyby wziac pod uwage wczorajsze spotkanie z karen, to z pewnoscia nie pasowali do jej opisu.
- oczywiscie ze nie - rozesmial sie i musnal ustami skron karen, usmiechajac sie troche pod nosem.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 3:21 pm

-okej, dobra. kogo my chcemy oszukać? - zamruczała na ucho jima, kiedy wspięła się na palce i do niego zbliżyła. posmyrała go po karczku, to adam lubił męskie karczki? bardzo mnie to rozczuliło <3 - możemy poćwiczyć twój francuski - powiedziała, używając najbardziej kiczowatego stwierdzenia, ale chyba byli na tyle na siebie napaleni, że jim nie zwrócił uwagi na kiczowatość stwierdzenia ;p.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 3:25 pm

e tam, on w tym momencie nie zwrocilby uwagi nawet gdyby powiedziala, ze jest jej prywatnym kenem, czy cos w tym rodzaju. usmiechnal sie za to i odgarnal jej wlosy na bok, by teraz pocalowac delikatnie w kosc policzkowa.
- a co jesli wezme cie tu i teraz, riggins? - z jego ust nawet po nazwisku brzmialo fajnie<3
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 3:28 pm

-będę wzięta tu i teraz przez jamesa moltona? - odpowiedziała pytaniem na pytanie i wsunęła dłonie do tylnych kieszeni jego spodni, stając na palcach. musnęła sam środek jego ust wargami, które były przyjemnie miękkie, bo nałogowo smarowała je pomadkami i innymi cudami natury.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 3:33 pm

co oczywiscie nie umknelo uwadze jima, no bo on jest calkiem spostrzegawczym, mlodym mezczyzna i teraz wzial karen na rece, albo po prostu odrobine uniosl ja do gory i usadzil na pobliskiej lawce/stole, cokolwiek, by rozszerzuc jej nogi tak, ze stal teraz miedzy nimi.
- mam nadzieje, ze bierzesz tabletki? nie chcemy chyba mlodego pokolenia molton-riggins? - uniosl seksownie jedna brew do gory, wsuwajac dlon pomiedzy jego krocze, a jej, ale glaskal jej krocze, co jest calkiem oczywiste.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Liczba postów : 105
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 3:38 pm

no nie wiem, myślałam, że sam smyrał się po jajkach. karen była tu całkiem zbędna.
-biorę. odkąd nejtowi pękła prezerwatywa i byliśmy święcie przekonani, że zaszłam w ciążę uznałam, że lepiej przerzucę się na tabletki - wyjaśniła, czując się trochę dziwnie, kiedy wspomniała nejta, no ale nieważne. szybko wróciła na ziemię i przechyliła głowę, zagryzając wargę. napisałam warę i teraz głupio chichiżę. przyciągnęła do siebie jima za szlufkę w jego spodniach i wsunęła rączki pod jego koszulę/polo/cokolwiek.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 3:44 pm

polo pewnie, bo on to troche tommy, mysle. no i teraz nawet jedna reka, ta wolna, zlapal karen za tyl glowy, to znaczy nie jakos brutalnie, ale wplotl palce w jej ciemne wlosy i przysunal tym samym do siebie, by teraz pocalowac dlugo i namietnie. dyskretnie wsunal dlon pod jej spodniczke, bo pewnie miala mundurek wciaz, skoro znajdowali sie w budynku szkolnym i walczyl z rajstopami.
Powrót do góry Go down
jim

jim


Liczba postów : 75
Registration date : 10/03/2009

SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 4:10 pm

i sie jebali, krotko mowiac, a potem spali u karen, dla odmiany ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SALA PROJEKCYJNA Empty
PisanieTemat: Re: SALA PROJEKCYJNA   SALA PROJEKCYJNA Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SALA PROJEKCYJNA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala wykładowa nr 197
» Sala wykładowa nr 56

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Budynek Szkolny-
Skocz do: