Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 33 kurt

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 12:30 pm

c.uje muje dzikie węże : )
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:13 pm

załomotała do drzwi bo była pełna życia i nie była pijana, suprajs suprajs!
i wyglądała bardzo ładnie. Very Happy
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:17 pm

otworzył bardzo szybko, bo się jej spodziewał. uśmiechnął się na jej widok i otworzył szerzej drzwi, żeby ją wpuścić.
- cześć. - powiedział z entuzjazmem.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:20 pm

- cześć! - odpowiedziała zadowolona. pociągnęła nosem żeby poczuć jak pachnie ten pokój. pachniał czysto. był czysty. - ojej, to wygląda jakbyś miał gosposię - usiadła bez zaproszenia na łózku, bo wyglądało zapraszająco.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:24 pm

Zamknął drzwi i podał jej obiecany sześciopak chrupkowy.
- mam niewolnice, kupiłem ją na czarnym rynku. nie mów nikomu. - powiedział bardzo cicho z lekkim uśmiechem. Naprawdę to nienawidził mieć bałaganu dlatego jego pokój wyglądał jak wyglądał.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:32 pm

- murzyna? - zrobiła wielkie oczy, w sumie to lubiła murzynów ;d
- nie zjem ich, wiesz. - pokazała na swój brzuch. - to był taki pretekst żeby tu przyjść, wiesz - mrugnęła do niego prawie niepomalowanym okiem.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:35 pm

- murzynkę! zjesz, zjesz. mimo wszystko miły ten twój pretekst. - usiadł koło niej całkiem blisko nawet, żeby nie było niejasności. - napijesz się chociaż czegoś? - zapytał bo był porządnym panem domu albo pokoju.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:38 pm

- a co masz? - zapytała opierając się za plecami na rekach. - och przecież nie chcesz mnie upaść, moja babcia dopóki mieszkałam w ny codziennie wciskała mi kanapeczki z nutellą. w ogóle byłam kiedyś gruba jak kelly osbourne albo i bardziej!
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:41 pm

- przesadzasz, a kto nie lubi nutelli? wino, piwo, kola, sprajt, herbata. co tam chcesz. - uśmiechnął się i pomyślał, że kelly osbourne jest całkiem urocza i pociągająca. no ale nie powiedział tego na głos.
- nie mam nic przeciwko puszystym. - dodał ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:48 pm

- masz wino? napijmy się wina - powiedziała zadowolona. wino poprawia trawienie, poza tym w jej domu często pijało sie wino, i ona nie była wyjątkiem. - wiesz, boję się przytyc, tak szczerze mówiąc. - powiedziała spokojnie, strasznie się sobie dziwiąc. sprawy wagi były dla niej niesamowicie drażliwe.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 1:52 pm

Podszedł do mini lodówki i wyciągnął z niej schłodzone bordeaux, które miało nawet dobry rocznik.
- wiesz, nie musimy o tym rozmawiać, jeśli wkurza cię ten temat. - wrócił do niej z butelką i dwoma kieliszkami. równie dobrze mogli pić z butelki, no ale higiena. nalał wino do kieliszków i podał jeden emmie.
- za co pijemy? - zapytał oficjalnie i parsknął śmiechem.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 2:00 pm

- nie wiem, hm.. - zastanowiła się chwilę - może byc za chrupki! - żasmiała się, melodyjnie - odgłos jej smiechu był przyjemny dla ucha, taki subtelny i delikatny, trochę jak ona. sięgnęła po kieliszek i kiedy zapach wina dotarł do jej nozdrzy cicho zamruczała. uwielbiała to!
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 2:06 pm

- no to za chrupki i za ciebie.
- masz fajny śmiech. - skomentował i zaciągnął się aromatem wina, tak się składa że on również to uwielbiał. chciał powiedzieć, żeby uważała na jego dywan bo plamy po winie trudno schodzą i są ohydne, ale nie chciał wyjść na hipokrytę.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 2:16 pm

miałam drzazgę w stopie ;c
stuknęła zię z nim kieliszkiem i od razu się napiła, zakładamy że obejrzała sobie berwe wina i tak dalej wczesniej. albo nie! wiem!
polała mu ten dywan i zrobiła wielkie oczy, bo wiedziała że lamy z wina sa straszne. poderwała się z łózka w poszukiwaniu soli ale nie znalqzła, niestety. ;c no i zrobiła się cała czerwona, było jej tak strasznie wstyd.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 2:21 pm

uu ;c
kurt zamarł na chwilę i się zamyślił. po chwili się głupio roześmiał i o dziwo nie był zły. jak można było być wkurzonym, na kogoś takiego jak emma?
- nie martw się moja murzyńska niewolnica zna na to sposoby. - powiedział i wzruszył ramionami. cała ta sytuacja była dość zabawna.
- mam pomysł: upijmy się tym winem i zapomnijmy o tym brzydkim dywanie. - powiedział żeby dziewczyna poczuła się trochę lepiej. w końcu każdy czułby się głupio, ja np. kiedyś zbiłam ulubioną filiżankę babci!
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 2:29 pm

- przepraszam bardzo, bardzo! - powiedziała zmartwiona i odstawiła niemal pusty kieliszek na szafkę nocną. - ale dobra! upijmy się - usiadła ściągnawszy buty z jedną noga pod pośladkiem z powrotem na jego łóżku. związała po chwili włosy w niedbały kok, bo przeszkadzały jej i ciągle wpadały do oczu. oczywiście niewiele to dało - i tak dookoła buzi zostało mnóstwqo niesfornych kosmyków.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 2:46 pm

- naprawdę nic się nie stało! - powiedział i wylał zawartość swojego kieliszka na na zabrudzony już dywan.
- teraz wygląda bardziej... artystycznie! - powiedział z uśmiechem i napił się wina. po chwili oddał butelkę e. odechciało mu się pić z kieliszka.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 2:50 pm

- tak - zaśmiała się i pociągneła zdrowy łyk z butelki. wydało jej się zabawne że pijątak drogie wino bez najmniejszego szacunku, ale co tam! kiedy skończyła pic powiedziała:
- myślałam ze będziesz zły, masz taki czysty dywan. to znaczy miałeś - zachichotała.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 2:54 pm

- naprawdę nie umiem być na ciebie zły. a poza tym rzadko jakaś fajna laska wylewa na mój dywan bordeaux. trzeba się cieszyć z tego co się ma. - powiedział głupkowatym uśmiechem i objął ją ramieniem. zawsze po jednej lampce wina robił się dość otwarty.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 3:02 pm

a jej zrobiło sie bardzo miło. ciepło. rzadko jej było ciepło, przecież nie miała w ciele w ogóle tłuszczu. przysunęła się więc bliżej, on był cieplutki. mając usta na wysokości jego ucha mruknęła:
- czyli juz do ciebie nieleżę? - nie żeby to jej przeszkadzało cnie. ale lubiła łapać za słówka.
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 3:07 pm

- sama to powiedziałaś, ale nie mam specjalnie nic przeciwko. - pocałował ją w yyy... czoło żeby nie wyjść na natręta, a poza tym nie lubił robić pierwszego kroku. powiedzmy, że był trochę nieśmiały etc. ale podobno dziewczyny na to lecą. chociaż to już bardziej kwestia gustu.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 3:15 pm

a emma uchodziła ogólnie za raczej rozwiązłą. zwykle wskakiwała facetom do łóżka od razu. a teraz, wcale jej się nie spieszyło, raczej chłonęła każdy moment. westchnęła cicho i zastanawiała się coż, nad dosyć obsceniczną rzeczą - skoro pocałunek w czoło wywołuje wniej tyle reakcji, to ciekawe jak wyglądałby seks z nim. nie potrafiła sobie tego nawet wyobrazic!
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 3:18 pm

no tak ten kurt wpływa na kobiety właśnie.
- zostań na noc. jeśli chcesz mogę spać na podłodze. - zaproponował, bo był zmęczony a nie chciał żeby emma sobie poszła. jej obecność była dla niego kojąca jakkolwiek to głupio brzmi.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Liczba postów : 86
Age : 32
Registration date : 11/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 3:23 pm

a poza tym miał ekstra awatar ;d
- dobrze, tylko nie mam w czym spać - wskazała na swoją sukienkę w miły deseń. co do spania na podłodze, to nie do końca wiedziała co powiedzieć, w końcu stwierdziła:
- prędzej ja będe tam spać, będzie ci zimno, a to twoje łózko!
Powrót do góry Go down
kurt

kurt


Liczba postów : 62
Registration date : 10/03/2009

33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitimeCzw Mar 19, 2009 3:27 pm

tamten awatar mógł budzić zgorszenie xd
podszedł do szafy i wyciągnął różowe polo lacoste, w którym nawet pozwoli jej spać. jego byłe dziewczyny nie posiadały takiego przywileju. Podał tiszert e.
- zawsze możemy spać razem. - wymamrotał głupio. - oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko. - dodał szybko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





33 kurt Empty
PisanieTemat: Re: 33 kurt   33 kurt Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
33 kurt
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Akademik :: Richards-
Skocz do: