Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 nr. 69 [wendy, donna]

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeWto Mar 10, 2009 1:48 pm

kinder niespodzianka.
Powrót do góry Go down
Salvator

Salvator


Liczba postów : 14
Age : 39
Registration date : 11/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 3:21 pm

salvator pomyślał, że fajnie będzie jeśli zrobi rundkę po pokojach uczennic, sprawdzając czy już są w pokojach. zapukał więc.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 3:27 pm

Wstała chwiejnie z łóżka. Była wściekłą bowiem sen to dla niej rzecz święta.
Otworzyła energicznie drzwi w samej koronkowej koszuli nocnej, krótkiem.
- Czego? - warknela i zacinela powieki, bo oslwpilo ja swiatlo dobywajace sie z korytarza
Powrót do góry Go down
Salvator

Salvator


Liczba postów : 14
Age : 39
Registration date : 11/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 3:28 pm

-spałaś, przepraszam - trochę się speszył, bo był nauczycielem, a ona uczennicą a własnie oglądał ją praktycznie nago. nie powiem, żeby mu się to nie spodobało. rozejrzał się po korytarzu i wszedł do środka - wendy, tak?
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 3:33 pm

Kiedy już dostrzegła, że to profesor z uczelni zawstydzila sie i objela rekoma.
- Tak. Wendy. Donna jest... - zmarszczyla nos. Przeciez nie wyda swojej najlepszej przyjaciolki - Jeszcze nie wrocila z NY. - powiedziala szybko i zamknela drzwi. Na korytarzu bylo zimno i przeszedl ja izmnu dreszcz powodujac widoczna gesia skorke
Powrót do góry Go down
Salvator

Salvator


Liczba postów : 14
Age : 39
Registration date : 11/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 3:37 pm

-nie chciałem cię tak nachodzić w nocy (jasne), ale pomyślałem sobie, że ee.. - zamyślił się. cholera, po co tu przyszedł? sam nie był do końca pewny. zmierzwił włosy i uśmiechnał się do niej formalnie - chciałem zaproponować ci kandydaturę do samorządu szkolnego!
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 3:43 pm

Patrzyła na niego jak na ostatniego idiote i wcale jej to nie przeszkadzalo , ze jest jej przlozonym. - Mi? - zapytala zaskoczona przygladajac sie S. Był zabójczo przystojny jak zawsze. Jego wzrok powodował, że odpływała daleko. Z dala od przygłupich oczniów W. Przyajmniej tej meskiej czesci. Zawsze miala slabosc do starszych mezczyzn. - ja... Bardzo chętnie.. Ale dlaczego?
Powrót do góry Go down
Salvator

Salvator


Liczba postów : 14
Age : 39
Registration date : 11/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 4:01 pm

-bo nie wiedziałem co innego powiedzieć, żebym nie wyszedł na idiotę albo erotomana - zaśmiał się głębokim i męskim śmiechem, siadając na łóżku należącym prawdopodobnie do donny. potarł dłońmi uda i nie bardzo wiedział co z nimi zrobić, więc zaczął pocierać jedną z nich lekki zarost.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 4:05 pm

Spoczęła na swoim łóżku i odruchowo wyciągnela z szuflady pomieta paczke cameli. Gdy juz jednego papierosa wsunela miedzy spierzchniete wargi i odpalila teczowa zipo z zamiarem zapalenia spojrzala na S.
- Emm. Czy to jest jakiś problem? - zapytała. - Skoro jestem już w samorzadzie szkolnym to chyba... nie powinnam? - zapytała. Reterycznie, bo zapalila. Oblizała wargi przyglądając się bezczelnie jego wrgom.
Powrót do góry Go down
Salvator

Salvator


Liczba postów : 14
Age : 39
Registration date : 11/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 4:13 pm

wzruszył ramionami i wyciągnął pomiętą paczkę laki strajków z tylnej kieszeni swoich levisów, uprzednio lekko się podnosząc. teraz ponownie opadł na tyłek z papierosem w ustach. zapalił go i przyglądął się wendy przez dym, który właśnie wypuścił. nie miał pojęcia dlaczego to robi, bo mogli go wywalić, ale wendy potwornie go kręciła. gdyby spotkali się w innych okolicznościach przyrody nie krępowałby się jej przelecieć, he he.
-ostatni raz weny, zdaje się, że nie powinienem ci na to pozwalać.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 4:19 pm

- Nie uważa Pna, że Pan również przegina? - kiwanęła głową na jego papierosa. - Siedzimy w tym gównie razem - zaśmiała się gardłowo przechylajac glowe na bok. Mimo, ze ja pociagnal postanowila zachowac dystans. Jej matka ma już dośc skadalow zwiazanych z jej coreczka, ktora nie ma zahamowań
Powrót do góry Go down
Salvator

Salvator


Liczba postów : 14
Age : 39
Registration date : 11/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 4:31 pm

-chyba masz rację - powiedział i uciekł razem z moją weną, nie wiem jak nim grać. muszę się rozegrać i rozkręcić. eh
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 4:32 pm

Dopalila papierosa i otworzyla szeroko okno by dym mogl spokojnie wyparowac. Potem poszla spac nie czekajac na d.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimeSro Mar 11, 2009 4:45 pm

Przeszła cicho przez pusty korytarz i wtargnęła ostrożnie do pokoju. Całe szczęście w. była sama. Odetchnęła z ulgą i trafiła po omacku do łazienki, po drodze potykając się o stertę ciuchów leżących na podłodze.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:15 pm

Siedziala ze skrzyzowanymi nogami na lozku palac i pijac danielsa prosto z butelki. Na kolanie miala popielniczk z bobem marleyem, a makijaz calkiem jej sie rozmazal dajac efekt 'okopcenia'
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:22 pm

/bobowa popielniczka <3
weszła do pokoju dość niesubtelnie trzaskając drzwiami i rzuciła się na szyje w. kiedy była pijana nadmiernie okazywała swoje uczucia do przyjaciół.
- tęskniłam za tobą dupooooooo. - powiedziała nieco rozluźniając uścisk i usiadła obok.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:25 pm

/<3
- O. Trafiłas! Czy;i z twoim dżipiesem wszystko okej. Cieszy mnie to. - wyszczerzyła się i wcisnęła przyjaciolce butelke danielsa do rąk. Mimo, że widziała, iż donna i tak jest już wcięta. Ale d. byla taka rozkoszna i szczesliwa gdy byla pijana, wiec w. nie chciala jej tego odbierac
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:29 pm

d. napiła się solidnie i oddała butelkę w.
- trafiłam, chociaż po drodze spotkałam tego napastliwego woźnego. wyraźnie chciał mi się dorwać do majtek, ale opowiadaj co u ciebie. - powiedziała z szerokim nieco pijackim uśmiechem i przeczesała blond włosy.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:34 pm

Upiła spory łyk i niestety się zachłysnęła, a łzy naplynely jej do oczu gdy zaczela panicznie chwytac powietrze.
- Jak zawale nastepny test z algebry wypieprza mnie z waverly - wyznala gdy juz sie uspokoila. Zgasila niedopalek papierosa i zapalila kolejnego rzucajac paczke i zapalniczke d. Chyba przechodzila depresje. W. nie D.
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:38 pm

d. nałogowa palaczka, nie pogardziła paczką papierosów.
- znajdź sobie jakiegoś korepetytora. najlepiej hmm... wysokiego brunetaa. - uśmiechnęła się inteligentnie i zastanowiła się kto by się nadał do tej roli. - przyda się do różnych celów, i zapewniam że nie chodzi mi tylko o algebrę.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:42 pm

- Już znalazłam - skrzywiła się rozprostowując nogi, które tak ścierpły, że praktycznie ich nie czuła. Widziała, że tam są ale nie miałą w nich władzy. - Edward mi pomaga, ale to ciota i nazwał mnie debilką - prychnęła obrzona i zamiast się zaciągnąć dmuchnela a papierosa powodujac wytrysk [xd] popiołu oraz iskier
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:46 pm

[xd, ach te skojarzenia]
- olej, to co mówi, nie możesz wylecieć z waverly. nie mogę zostać tu sama. - jęknęła, bo była zwykłą egoistką, a poza tym nie chciała żeby wendy wylądowała w jakimś innym internacie.
- nie wygląda na ciotę, jest całkiem sympatyczny. - mruknęła i uśmiechnęła się porozumiewawczo. Zaciągnęła się papierosem.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:49 pm

/przepraszam xd
- Chcesz go przelecieć? - spojrzała na nią podejrzliwie. Jej mina zdradzała wszystko. A Wendy dobrze ją znała. - Ale wiesz co? Myślę, że Ed jest taką cnotką. Wiesz pieprzenie o miłości, że seks bez miłości się nie liczy bla bla... - zmierzwiła i tak potargane włosy na czubku głowy
Powrót do góry Go down
donna

donna


Liczba postów : 150
Age : 34
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:53 pm

- nie chcę, zostawię go tobie. Znajdę sobie innego prawiczka, chociaż w sumie coraz mniej takich w waverly. miłość nie istnieje, przekonałam się o tym jakieś 645 razy i nie chcę powtórki z rozrywki. - uśmiechnęła się i zgasiła papierosa w bobowej zapalniczce.
Powrót do góry Go down
Wendy

Wendy


Liczba postów : 162
Age : 33
Registration date : 10/03/2009

nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitimePią Mar 13, 2009 4:58 pm

zapalniczce xdxd
- Te zdziry z waverly probuja przeleciec wszystko co sie rusza. Dobrze, że my jestesmy... inne? - zapytala sama siebie jak i Donne. Wendy nie byla cnotka, ale nie stawial zblizenia na pierwszym miejscu. Poki co musiala sobie poradzic z algebra a potem myslec i szybkich numerkach w stajniach, stodole, stolowce czy gdzie tam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nr. 69  [wendy, donna] Empty
PisanieTemat: Re: nr. 69 [wendy, donna]   nr. 69  [wendy, donna] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
nr. 69 [wendy, donna]
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» donna!
» Donna Applegate [Anna Selezneva]
» wendy.
» Wendy Wethersby [alice kastrup-moller]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kampus :: Akademik :: Dumbarton-
Skocz do: