Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Do you wanna play with me?


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
edward

edward


Liczba postów : 121
Registration date : 10/03/2009

Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3] Empty
PisanieTemat: Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3]   Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3] Icon_minitimeWto Mar 10, 2009 1:09 pm

1.Edward Stumner
2. Londyn, ma 19 (? ostatnia klasa liceum?) lat, nie wiem który to rok, policzcie sobie.
3. raczej klasycznie wychowany, powściąga emocje, i jak cierpi, to tylko w towarzystwie butelki i ew. papierosa. udaje że nie ma nałogów, lubi proste i eleganckie ubrania, bo taki właśnie jest: elegancki i surowy.
4. jak już wspomniałam pochodzi z Londynu, z zamożnej rodziny i surowych i długich tradycjach. W sumie jego rodzina teoretycznie jest normalna, natomiast w praktyce od dziecka patrzył na kolejne sekretarki ojca. i o dziwo, za bardzo mu to nie przeszkadza. i wydaje mi się, że ma brata, chyba młodszego.
5. hetero, nie zrobię Wam tego. lubi papierosy, zdradze, że pink elephanty też.
6. Zdjęcie.

Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3] 07

rendeer
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 69
Registration date : 09/03/2009

Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3] Empty
PisanieTemat: Re: Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3]   Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3] Icon_minitimeWto Mar 10, 2009 1:19 pm

akceptuje
Powrót do góry Go down
http://waverly.niceboard.biz
 
Edward Stumner [Tomek Pastyrczak <3]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ELITA :: Wizytówki Uczniów-
Skocz do: